آموزش دانلود از سایت

دانلود بازی Sonic Heroes سونیک قهرمان برای کامپیوتر

بازی سونیک قهرمان Sonic Heroes

سونیک به همراه دوستانش وارد مبارزه ای دیگر با اگمن می شود. اما در طی بازی متوجه می شوند که گروه های دیگر نیز در پی دستیابی به منافع خود هستند.گروه Dark با شخصیتهای Shadow, Rouge, Omega به دنبال یافتن گذشته Shadow، گروه Rose با شخصیتهای Amy, Big, Cream که میخواهند امی را به سونیک برسانند، گروه Chaotix با شخصیتهای Espio, Victor, Charmy که توسط اگمن اجیر شده اند، در پایان بازی با هم همکاری میکنند تا شخصیت تقریبا فراموش شده سری سونیک یعنی متال سونیک را شکست بدهند.
 همانطور که متوجه شدید، خیلی از شخصیتهای محبوب بازی در این بازی حضور دارند و همین باعث می شود تا این بازی به درستی Sonic Heroes نام بگیرد. بازی قهرمانان سونیک که برای ۳ کنسول PS2، Gamecube و Xbox و برای PC نیز ارائه شده، به درستی سونیک را به یک بازی کلاسیک قدیمی نزدیک کرده بود. بازی سونیک سریع و پر از راه های مخفی و با مراحل امتیاز و زمرد گیری زیبا. بله! در این بازی برای کسب زمرد باید با داشتن کلید مخصوص به مراحل ویژه (Special Stage) رفته و با روشی بسیار جذاب زمرد کسب میکردید تا بتوان انتهای اصلی بازی را دید. زیرا برای شکست Metal Sonic که دارای قدرت بسیار زیادی شده بود، لازم بود که سونیک بهمراه دو دوست اصلی و هم گروهی های خود، از قدرت زمرد استفاده کرده و سه نفری Super شوند تا بتوانند متال سونیک را شکست دهند.

بازی سونیک قهرمان Sonic Heroes

 بازی Sonic Heroes دارای نکات جالب و جدید فراوانی است که از جمله میتوان به بازی همزمان با هر ۳ شخصیت گروه اشاره کرد. شما در آن واحد هر سه شخصیت را باهم کنترل میکنید، اما جایی که به هر شخصیت خاص با قدرت ویژه اش احتیاج دارید از آن شخصیت استفاده میکنید. از دیگر نکات جالب بازی این است که هر شخصیت در هر گروه دارای قدرت ویژه ای بود. نفر اول هر گروه که دارای نماد آبی است سریعترین فرد گروه است، نفر دوم گروه که دارای نماد زرد رنگ است، قدرت پرواز کردن را دارد، و نفر سوم گروه نیز دارای نماد قرمز است که از هم گروهی های خود قویتر است. همانطور که متوجه شدید، این تقسیم بندی رنگ بین شخصیتها دقیقا شبیه رنگهای سه نفر اصلی بازی است.

بعضی از کلید های بازی که باید بدانید:

A: پرش

X: ضربه

B , Y: تغییر شخصیت

راهنمای نصب:

۱) بازی را دانلود کنید و آن را از حالت فشرده خارج کنید.

۲) فایل Unpak_ را اجرا کنید تا بازی از حالت فشرده خارج شود.

۳) پس از اتمام عملیات نصب فایل Launcher را اجرا کنید و از بازی لذت ببرید.

 

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Sonic Heroes

حجم برنامه حجم بازی: ۱۶۸MB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

دانلود  

 

با عضویت در خبرنامه همیشه بروز باشید.

ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

آموزش دانلود آهنگ ها

مطالب مشابه با این مطلببرچسب ها :
دانلود بازی 2 نفره دانلود بازی برای بچه ها دانلود بازی سثلش دانلود بازی بچگانه بازی برای کودکان بازی کودکانه دانلود سریع بازی دانلود بازی جذاب دانلود بازی قدیمی دانلود بازی sega دانلود بازی کم حجم دانلود بهترین بازی سگا sega game دانلود بازی خاطره انگیز دانلود بازی سگا