آموزش دانلود از سایت

دانلود بازی استراتژیک Commandos Beyond The Call of Duty

 

Commandos Beyond The Call of Duty

Commandos Beyond The Call of Duty یکی از جذاب ترین و مهیج ترین بازی هایی است که تا کنون در سبک بازی های اکشن و استراتژیکی مربوط به جنگ های متعددی که در چند دهه ی اخیر رخ داده ساخته شده است.

هر یک از کماندوها دارای ابزار، تجهیزات و توانایی های خاص و منحصر به فرد خود هستند که به تمامی این تجهیزات و تواناییها در طول بازی احتیاج پیدا میکنید. در این نسخه از بازی چند شخصیت دیگر نیز به بازی اضافه شده است و داستان بازی از نسخه پیش پیروی میکند. یعنی باید با نفوذ به پایگاه نظامی دشمن تجهیزات نظامی آنها را نابود نمایید. در ابتدای هر مرحله مکان هایی که باید به آنجا نفوذ کنید به شما نشان داده میشود و این باعث میشود که در حین بازی بدانید که باید به کجا بروید.

آموزش نصب نسخه فوق کم حجم

نکته: هنگام ورود به بازی بازی صدا ندارد برای حل این مشکل به تنظیمات بازی در قسمت صدای بازی بروید و صدای بازی را زیاد کنید.

 توجه:دوستانی که در سیو و لود بازی مشکل دارند از این روش استفاده کنند تا مشکل آن ها رفع شود.

۱) به محل نصب بازی رفته و داخل پوشه OUTPUT بروید.

۲) فایل COMANDO. CFG با استفاده از Notepad باز کنید و کد DEVELOP 1. را در زیر کد PROFILE قرار داده و Notepad را ذخیره کنید.

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Commandos Beyond The Call of Duty

حجم برنامه حجم بازی: ۲۷۱MB-۷۴MB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

دانلود  

دانلود نسخه فوق کم حجم با حجم ۷۴ مگابایت

دانلود

دانلود نسخه کامل بدون تغییرات با حجم۲۷۱ مگابایت

 

با عضویت در خبرنامه همیشه بروز باشید.

ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

آموزش دانلود آهنگ ها

مطالب مشابه با این مطلببرچسب ها :
دانلود بازی 2 نفره دانلود بازی برای بچه ها دانلود بازی سثلش دانلود بازی بچگانه بازی برای کودکان بازی کودکانه دانلود سریع بازی دانلود بازی جذاب دانلود بازی قدیمی دانلود بازی sega دانلود بازی کم حجم دانلود بهترین بازی سگا sega game دانلود بازی خاطره انگیز دانلود بازی سگا