» دانلود بازی god of war: chains of olympus برای PSP

امروز پنج شنبه , ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ شما در پاپ فا هستید.

تبلیغات


توضیحات محصول

به زودی
به زودی

تماس با ما

قالب سایت در حال ویرایش است در صورت داشتن مشکل با شماره 09369555630 تماس بگیرید یا با ایدی تلگرام @morti72

دانلود بازی god of war: chains of olympus برای PSP

 

god of war : chains of olympus

 

بازی خدای جنگ: زنجیرهای المپ؛ در اسفند ماه سال ۱۳۷۶ برای کنسول دستی PSP عرضه شد و توانست به عنوان یکی از بازی های مطرح و پرطرفدار برای این کنسول جای خود را باز کند. ناشر این بازی SCEA و برای گروه های سنی بزرگسال (M) رده بندی شده است.

عملکرد دکمه ها:

آنالوگ: حرکت دادن کریتوس (شخصیت اصلی بازی)

ضربدر: پریدن (با دو بار زدن ضربدر پشت سر هم پرش بلند انجام می شود).

مربع و مثلث: ضربه زدن

دایره: حرکات اصلی و انجام دادن کارها

R: با زدن R و هر یک از دکمه های ضربدر یا مربع یا مثلث یا دایره یک جادو انجام می شود.

L: بالابردن سپر و گاردگرفتن (L+ مربع یا دایره یا مثلث ضربات قوی تر)

R+L+آنالوگ: غلت خوردن

توضیح امتیازهای بازی:

حباب های قرمز:

با شکستن گلدان ها، جعبه ها یا مجسمه ها یا بازکردن صندوق ها و یا از بین بردن دشمنان آن را به دست می آورید که برای ارتقاء سلاح ها است.

حباب های سبز و آبی:

یا بازکردن بعضی صندوق ها به دست می آید که به ترتیب سلامتی و جادوی شما را پر می کند.

با بازکردن بعضی صندوق ها تخم اژدها یا پر ققنوس به دست می آورید که به ترتیب درجه سلامتی و جادوی شما را بالا می برد.

مرحله اول:

بازی در ساحل آتیکا (The Shores of Attica) و روی بام آغاز می شود. مهاجمان را از پای درآورید تا دموئی ببینید سپس به سمت منجنیق رفته و شلیک کنید. اکنون بام پشت سرتان فرو می ریزد. پائین رفته و مزاحمان را از بین برده در را باز کنید. غولی به داخل می آید، با زدن دکمه دایره از دست او فرار کنید تا هیولائی بزرگ غول را بخورد. هیولای بزرگ را با زدن ضربه به او و غلت خوردن و فرارکردن از نفس آتشین و ضرباتش، او را از پای درآورید. با زدن دکمه های مشخص شده و در آخر استفاده از چکش غول او را فراری دهید. از در خارج شده ستون چرخ دار را به طرف در برده بازی را ذخیره کنید. با استفاده از ستون در را بشکنید. دشمنان را از بین برده به سمت چپ بروید. مسیر را ادامه داده به داخل آب بپرید و به طرف دیگر بروید. همهٔ مهاجمان را از پای درآورده اهرم را بچرخانید تا در باز شود. سریع به طرف آن رفته و داخل شوید. پائین بپرید و افراد را از بین ببرید. دیوار چوبی را شکسته و از نردبان بالا بروید. در را باز کنید تا دموئی ببینید. افراد را از بین برده و از تیرک چوبی سمت راست به طرف دیگر بروید و در را باز کنید تا دموئی ببینید. حالا باید مرد قوی هیکل را از پای درآورید. از ضربه ها و جادوهایش جا خالی دهید. با دکمه های مشخص شده او را از پای درآورده تا آیتم The Freet را به دست آورید. مهاجمان را از بین برده و وارد در سمت چپ شده بازی را ذخیره کنید. در را باز کرده پس از داخل شدن و غلبه بر مزاحمان نردبان ها را پائین بیندازید. منجنیق را به طرف هیولا چرخانده و شلیک کنید. در را باز کرده و داخل شوید. اهرم را چرخانده و پائین بروید. جلو رفته تا دموئی ببینید. حالا می بایست غولی را از پای درآورید. سپس در را باز کرده و پس از داخل شدن و غلبه بر مهاجمان، بازی را ذخیره کنید. از نردبان و سپس از دیوار بالا بروید. تیرهای چوبی انتهابی مسیر را بشکنید و بعد از داخل شدن، اهرم را بکشید تا پائین بروید. جعبه را به روی زمین مشخص شده (سمت چپ در ورودی) بکشید تا در باز شود اما داخل نروید. درست سمت راست شما یک جسد به روی زمین افتاده، آن را برداشته و داخل شوید. جسد را بر روی زمین مشخص شده بگذارید تا در باز شده داخل شوید و مسیر را تا انتها طی کنید. در را باز کره مسیر را مستقیم به جلو طی کنید تا دموئی ببینید. اکنون باید هیولای بزرگ را از پای درآورید. از آتش و ضربات او جا خالی دهید (با غلت خوردن) و ضرباتی به او وارد کنید تا عقب عقب برود و بعد با دکمه های مشخص شده او را بزنید. دوبار این کار را تکرار کنید و بار سوم با زدن دکمه های مشخص شده او را از پای درمی آورید. پس از دمو از دیوار پائین آمده باز هم پائین بیائید تا وارد مرحله بعد شوید.

god of war : chains of olympus

مرحلهٔ دوم The City of Morothon:

بازی را ذخیره کرده در را بشکنید و مزاحمان را از بین برده وارد مسیر باز شده بروید. در را شکسته و داخل شوید. مسیر را تا انتها بروید تا دموئی ببینید. تخته سنگ را تا در هل داده در را باز کنید. داخل، اهرم را بچرخانید تا در بسته شود. همهٔ مهاجمان را از بین برده سپس از پله های کوچک بالا بروید و مشعل را از دست مجسمه برداشته مسیر سمت راست را ادامه دهید. از مشعل بر روی گاری استفاده کنید و گاری را تا انتها هل دهید. حالا باید هیولائی را از پای درآورید. سمت راست سنگ ها را بشکنید و داخل شوید. در انتها از دیوار بالا رفته و بازی را ذخیره کنید. حالا وارد مسیر جدید شده تا به مرحلهٔ بعد بروید.

مرحلهٔ سوم The Temple of Helios (معبد هلیوس):

مسیر را تا انتها به سمت صورت مجسمه طی کنید. پس از دمو، مهاجمان را از بین برده مسیر را ادامه داده در انتها از دیوار بالا رفته به طرف در رفته و داخل شوید (مسیر پله ها فعلاً بسته است). بازی را ذخیره کرده و اهرم را بکشید تا بالا بروید. مهاجمان را از بین برده و نزدیک اهرم از پله های سمت راست پائین بروید. پس از نابودکردن مزاحمان اهرم را بکشید و مسیر را تا اهرم اولیه بازگردید و باز با اهرم به پائین برگردید. حالا از مسیر پله ها بالا رفته مهاجمان را از بین برده و مسیر را ادامه دهید. اهرم را بکشید و پس از باز کردن در داخل شوید. به سمت چپ رفته مسیر را تا انتها طی کنید. مجسمه ٔ سمت راست و چپ را به سمت خود بکشید و اهرم پشت سر مجسمه ها را بکشید و وارد در باز شدهٔ سمت راست شوید. افراد را از پای درآورده و اهرم را بکشید. از در خارج شده و وارد در سمت چپ شده بازی را ذخیره کنید. وارد در شده از پله ها پائین رفته وارد آسانسور دایره ای شوید. سمت چپ و راست، سپرها را بشکنید تا آسانسور پائین برود. مهاجمان و سپس غول بزرگ را از پای درآورده از آسانسور خارج شده و از پله ها بالا بروید. وارد در شده دموئی می بینید. به سمت چپ رفته و ستون را بیندازید و از روی ستون وارد میدان دایره ای شوید. سمت راست دایره را بزنید و از روی ستونی که به زمین می افتد بگذرید. از پله ها بالا رفته وارد در شده صندلی را بشکنید و آیتم The Sun Shied را بگیرید. مزاحمان را از بین برده به سمت در وسطی رفته و آن را باز کرده و داخل شوید. از پله ها بالا بروید تا دموئی ببینید. از پله ها بالا رفته و افراد را از پای درآورید. دایره را زده و از پله های تشکیل شده پائین بروید. در را باز کرده مجسمه ها را هل دهید سپس پله ها را تا جائی که می توانید بکشید. سریع به سمت چپ پله ها بروید و در روزنه ٔ آن داخل شوید و به اتاق پشتی بروید. مجسمه ها را به عقب بکشید تا قسمتی از اتاق نورانی شود، به آن قسمت رفته و از سپر استفاده کنید. دوباره از روزنه ای که داخل شدید به اتاق قبلی بروید. از پله هائی که کشیده بودید بالا رفته و بر روی مجسمه اسب دایره بزنید تا دموئی ببینید. از پله هائی که تشکیل می شود پائین رفته و مسیر را تا انتها طی کنید. وارد در مشخص شده شوید تا دموئی دیگر ببینید و به مرحلهٔ بعد بروید.

god of war : chains of olympus

مرحلهٔ چهارم ـ غارهای المپ The Caves of Olympus:

بازی را ذخیره کرده و به داخل آب بپرید. به طرف دیگر رفته و از دیوار بالا بروید و از روی مجسمه آیتم Tritons Lance را بردارید. به پائین برگشته و به زیر آب رفته وارد نرده های شکسته شده مسیر را طی کرده و نرده های سر راه را بشکنید تا به اهرم برسید. آن را بشکنید و به سطح اب برگردید. پس از دمو به سمت مسیر جدید رفته و بعد از بالا رفتن در را باز کنید. غول را از پای درآورده اهرم را بچرخانید و وارد مسیر جدید شوید. در را باز کرده و داخل شوید تا دموئی ببینید. مسیر را تا انتها طی کرده مزاحمان را از بین برده و بازی را ذخیره کنید. وارد در شده و آیتم The Primordial Fire را بردارید. سه مجسمه را بکشید (هنگامی که آتش پرتاب می کنند دوبار سریع L را فشار دهید) آیتم The Light of Dawn را به دست می آورید. مزاحمان را با جادو از بین ببرید تا مسیر باز شده عبور کنید. وارد در شده و پائین بپرید و به سمت چپ رفته بازی را ذخیره کنید. وارد در شوید. درست مقابلتان دایره را بزنید و از مسیر آتش به روی میدان دایره ای بروید. مسیر سمت چپ را ادامه داده و در را باز کرده داخل شوید. وارد آسانسور شده وسط آن دایره را بزنید تا به سمت بالا برود. مزاحمان را از بین برده و از پله ها بالا بروید. مسیر را ادامه داده و بازی را ذخیره کنید. در را باز کرده و داخل شوید تا دموئی ببینید. مهاجمان را از پای درآورده و در قسمت مشخص شده دایره را بزنید. اکنون اهرم را مقداری به چپ بگردانید تا مجسمه ظاهر شود. مجسمه اول را به روی دایره B ببرید. اهرم را بچرخانید تا روی مجسمه اول قرار گیرد حالا مجسمه دوم ظاهر می شود. مجسمه اول را روی دایره C قرار دهید و مجسمه دوم را روی دایره D برده اهرم را به روی مجسمه دوم بچرخانید تا مجسمه سوم ظاهر شود. مجسمه سوم را روی دایره B قرار دهید. اهرم را به راست بچرخانید تا مجسمه چهارم ظاهر شود. مجسمه چهارم را به روی دایره D بکشید. مجسمه پنجم در وسط ظاهر می شود. اهرم را روی آن بچرخانید. حالا به پشت آن بپرید و در قسمت نورانی از سپر استفاده کنید. بر روی مجسمه اسب دایره بزنید تا دموئی ببینید. به قسمت مشخص شده بروید و دایره را بزنید تا پائین برود. از مسیر آتشین سمت راست عبور کرده و در را باز کنید.

god of war : chains of olympus

مسیر داخل را ادامه داده و در انتها از پله ها بالا بروید. مجسمه سمت راست را تا انتها هل داده بعد با جادو آن را بشکنید و بروی قسمت نورانی از سپر استفاده کنید. از دیوار سمت چپ (بین دو مجسمه) بالا بروید و بر روی مجسمه اسب دایره بزنید تا دموئی ببینید. از در پشت مجسمه اسب به داخل رفته و بعد از دیوار پائین بروید تا دموئی ببینید. مهاجمان را از پای درآورده و مسیر را تا انتها طی کنید. مزاحمان را از پای درآورده و مسیر را ادامه داده بازی را ذخیره کنید. سه اهرم روی مجسمه ها را بچرخانید و بعد وسط قسمت مشخص شده دایره را بزنید تا دموئی ببینید. بازی را ذخیره کرده و مسیر روی دیوارها را ادامه دهید. مزاحمان روی دیوار را از بین برده بعد از این که از دیوار بالا رفتید آنها را از پای درآورید. داخل در شده از پله ها بالا بروید و مسیر را تا انتها طی کنید. مهاجمان را از پای درآورده و مسیر را ادامه داده و از روی دره به آن طرف بپرید. دیوار نزدیک مشعل قرمز را بشکنید (دو دیوار برای شکستن وجود دارد) بعد سکو را به سمت راست مشعل قرمز بکشید. از آن بالا رفته و بالا بپرید و مسیر روی دیوار را ادامه دهید. پائین پریده و مهاجمان را از بین برده داخل در شده بازی را ذخیره کنید. از در به بیرون برگردید و ستون بزرگ را بیندازید. به داخل برگشته و به روی ستون پریده بالا بپرید و از دیوار بالا بروید. مسیر را ادامه دهید چون در مقابل فعلاً بسته است. پس از این که دموئی دیدید مزاحمان را از بین ببرید (دو غول را بکشید تا قفل در بسته باز شود) دموئی می بینید. اکنون مسیر را به سمت در بسته بازگردید و داخل مسیر را تا انتها طی کنید. بعد از بالا رفتن از پله ها وارد در شده و مزاحمان را از بین برده مسیر را تا انتها بروید و بازی را ذخیره کنید. روی ناقوس دایره را بزنید تا دموئی ببینید. غول را آن قدر بزنید تا دموی دیگر ببینید. بازی را ذخیره کرده و مسیر را تا دوراهی ادامه داده به سمت چپ بروید تا دموئی دیده و به مرحلهٔ بعد بروید.

مرحلهٔ پنجم ـ اعماق تارتاروس The Depths of Tartarus:

مهاجمان را از پای درآورده مسیر را ادامه دهید و در انتها در را باز کرده داخل شوید. از روی زنجیر بزرگ و سنگی به طرف دیگر بروید و بازی را ذخیره کنید. از دیوار بالا رفته مزاحمان روی دیوار را از پای درآورید. در بالا دشمنان را از بین برده و مجسمه سمت راست و چپ را به جلو بکشید. اهرمی در وسط ظاهر می شود، آن را بچرخانید بعد از مسیری که باز می شود به داخل بروید. از پله ها بالا رفته و مزاحمان را از بین ببرید. بازی را ذخیره کرده دیوار نزدیک پله ها را بشکنید و داخل بروید. از لبه های دیوار عبور کرده دیوار نزدیک پله ها را بشکنید و داخل بروید. از لبه های دیوار عبور کرده به طرف دیگر بروید. دیوار را شکسته و داخل آن اهرم را بکشید تا دری باز شود. پائین پریده و وارد دری که باز شد شوید. وارد مسیر پله ها شده و بالا بروید. مهاجمان را از پای درآورده و اهرم را بکشید. مسیر را ادامه داده تا دموئی ببینید. آیتم را گرفته نزدیک صندلی دایره را بزنید تا پائین بیفتد و خودتان هم پائین برگردید. جسد را برداشته و روی دایره قرار دهید تا سکوئی بالا بیاید. روی سکو دایره زده سپس مسیر مشخص شده را ادامه دهید. بازی را ذخیره کرده و داخل در شوید تا دموئی ببینید. مهاجمان را از بین برده و در وسط میدان دایره را بزنید. از روی زمین آیتم یا سلاح جدیدتان را بردارید. مزاحمان را از بین برده و مسیری را که آمده اید بازگردید. با استفاده از سلاح جدید دیوار مشخص شده را بشکنید و داخل شده مسیر تله را سریع طی کنید. دیوار و مجسمه را با سلاح جدیدتان بشکنید. پس از خارج شدن، مجسمه سمت راست را بشکنید و داخل شوید. در را باز کرده و داخل شده مزاحمان را از بین برده و از روی زنجیر به طرف دیگر بروید. از دیوار بالا رفته و بازی را ذخیره کنید. داخل در شده مسیر را طی کرده بعد پائین بپرید و مزاحمن را از بین ببرید تا اهرم بالا بیاید. آن را بچرخانید و با استفاده از سلاح جدید تخته سنگ مشخص شده را بشکنید و اهرم دوم را که بالا می آید بچرخانید. از مسیر مشخص شده به آن طرف بروید بعد مزاحمان را از پای درآورده از دیوار بالا بروید. مهاجمان را از بین برده و اهرمی که بالا می ای را بچرخانید. از همان مسیری که آمده ای پائین برگشته به نزدیک دره بروید و از روی میدان ها به طرف دیگر بپرید. مسیر را ادامه داده و در را باز کرده داخل شوید. وارد در کناری که باز است شده و مسیر را ادامه دهید. در را باز کنید تا دموئی ببینید. از دیوارها بالا رفته و مهاجمان را از بین ببرید سپس با استفاده از سلاح جدید سنگ مشخص شده را بشکنید و اهرم را بچرخانید (مزاحمان روی میدان ها را با جادو از بین ببرید). اهرم جدید را بچرخانید، از روی زنجیری که پائین می آید به آن طرف بروید و بازی را ذخیره کنید. وارد در شده و مسیر را ادامه داده در را باز کرده داخل شوید. مزاحمان را از پای درآورده و اهرم ها را بکشید. مجدداً مسیر را بازگردید و به نزدیک دره بروید. پس از دمو مسیر روی دیوار را ادامه دهید و مزاحمان روی دیورا را از بین ببرید. بازی را ذخیره کرده و بر روی میدان گرد بپرید. اهرم را بچرخانید تامیدان حرکت کند. بر روی میدان دیگر پریده بازهم اهرم را بچرخانید تا میدان حرکت کند بعد بر روی زمین بپرید و در قسمت مشخص شده دایره را بزنید. بر روی زنجیر پریده و به آن طرف بروید تا دموئی ببینید. از دیوار بالا رفته و مسیر را ادامه دهید. با سلاح جدید دیوارها را بشکنید و داخل شوید. مهاجمان را از بین برده و با سلاح جدید قسمت های مشخص شده را بشکنید و وارد مسیری شوید که شعله های قرمز دارد. بازی را ذخیره کرده در آهنی را بشکنید و داخل شوید تا دموئی ببینید. به غول ضربه بزنید و وقتی غول به بالای دیوار پرید با سلاح جدیدتان ستون های زیر دیوار را بشکنید. پس از سه بار تکرار کردن این کار دموئی می بینید. حالا با استفاده از سپر یا جادو نیمه دوم غول را بکشید بعد دکمه های مورد درخواست را بزنید. پس از دمو آیتم Charons Warath را به دست می آورید. مهاجمان را از بین برده و مسیر را ادامه داده بازی را ذخیره کنید.

مرحلهٔ ششم ـ قلعهٔ پرسفون The Temple of Persephon:

جلو رفته و وارد در شده مسیر را ادامه داده در را باز کنید. مهاجمان را از بین برده از پله ها بالا رفته در را باز کنید. در دیگر را نیز باز کنید و با سلاح جدیدتان مجسمه های روی دیوار را بشکنید و مزاحمان را از پای درآورید. در را باز کرده و مسیر را ادامه داده بازی را ذخیره کنید. در را باز کرده و از پله ها بالا بروید. پس از نابود کردن مهاجمان، در را باز کنید. در دیگر را نیز باز کرده داخل شوید و مزاحمان را از بین ببرید. در را باز کرده و مسیر را ادامه دهید. در دیگر را نیز باز کنید و اهرم را بچرخانید تا بالا برود. مزاحمان را از بین برده و در را باز کرده بازی را ذخیره کنید. در را باز کرده و بالا بروید تا به مرحلهٔ بعد بروید.

مرحلهٔ هفتم ـ بهشت پرسفون The Groves of Persephon:

مسیر را ادامه داده تا دموئی ببینید سپس دکمه هائی که از شما درخواست می شود را بزنید. وارد در مشخص شده شوید تا دموئی ببینید و بعد دکمه هائی که از شما درخواست می شود را بزنید. روح ها را با دکمه دایره بزنید و بعد از این که سلاح هایتان را پس گرفتید مزاحمان را از بین ببرید تا دموئی ببینید. وارد مسیر باز شده شوید و مزاحمان را نابود کنید. بازی را ذخیره کرده از پله ها بالا بروید تا دموئی ببینید. اینک زمان مبارزه با رئیس آخر بازی است.

ابتدا آن قدر او بزنید تا دکمه هائی برای فشار دادن از شما درخواست شود. بعد از دمو از جادو و ضربات او با غلت خوردن فرار کنید و با استفاده از جادو یا سپر او را بزنید و وقتی از هر ستون آویزان شد به نزدیک او رفته و او را بزنید. پس از چند بار تکرار، او بر روی زمین می افتد. به نقطه نورانی اتاق بروید و از سپر استفاده کنید. دکمه های مورد نظر را بزنید تا او را از پای درآورید و دموی پایانی بازی را ببینید.

 

توجه: این بازی مخصوص PSP می باشد برای اجرای این بازی در کامپیوتر خود نیاز به مبدل PSP دارید اگر هم ندارید می توانید از اینجا این برنامه را دانلود کنید.

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: god of war : chains of olympus

حجم برنامه حجم بازی: ۱GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

دانلود

پارت ۱ با حجم ۱گیگابایت

دانلود

پارت ۲ با حجم ۱۲۰ مگابایت 

 

مطلب دانلود بازی god of war: chains of olympus برای PSP را به اشترک بگذارید

یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

نویسنده : مرتضی ، نظرات : ۸۶ نظر