» دانلود بازی کم حجم Tekken Tag Tournament برای کامپیوتر

امروز یکشنبه , ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ شما در پاپ فا هستید.

تبلیغات


تماس با ما

در صورت داشتن مشکل با شماره 09369555630 تماس بگیرید یا با ایدی تلگرام @morti72
آدرس کانال تلگرام @downloads98

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود از سایت

دانلود بازی کم حجم Tekken Tag Tournament برای کامپیوتر

تکن تگ تورنومنت Tekken Tag Tournament

 

تکن تگ تورنومنت به انگلیسی: Tekken Tag Tournament که به طور مختصر TTT معروف است، نسخهٔ ارتقا داده شدهٔ تکن ۳ و چهارمین بخش از سری مبارزه‌ای و  پرطرفتار تکن است. اما از نظره قانونی جزوه داستان سری تکن به حساب نمی‌آید و این فرصتی بود برای نامکو تا تمام کاراکترهای قدیمی که در تکن ۳ حضور نداشتن را در این بازی جمع کند. تکن تگ تورنومنت در ابتدا بر روی آرکید و بعد بر روی پلی‌استیشن ۲ منتشر شده است. نسخه با گرافیک اچ‌دی آن در نوامبر ۲۰۱۱ به عنوان یکی از قسمت‌های تکن ترکیبی در کنار فیلم پویانمایی سه‌بعدی تکن: انتقام خون و نسخه دمو بازی تکن تگ تورنومنت ۲ که شامل ۴ شخصیت قابل بازی بود برای کنسول پلی‌استیشن ۳ منتشر شده‌است.

نحوهٔ بازی

تکن تگ تورنومنت، اولین سری از تکن بر روی کنسول پلی‌استیشن ۲، با خصوصیاتی شامل جزئیات گرافیکی وسیع و پیشرفت کیفیت صدا بود. بازی دارای مودهای مختلفی از جمله موده تگ، موده یک به یک که بازیباز می‌تواند فقط یک مبارز انتخاب کند، مبارزه تیمی که بازیباز قادر به انتخاب یک تا هشت مبارز می‌باشد که به هنگام شکست، مبارز جدید جایگزین او می‌شود، همچنین دارای موده تکن بولینگ است که در آن نیز هر شخصیت دارای قدرت و دقت مختصر به خود می‌باشد.

بازی دارای بیش از ۳۵ شخصیت است که همه آن‌ها در نسخه‌های پیشین حضور داشتند. Unknown به عنوان غول‌آخر در بازی وجود دارد که مانند موکوجین می‌تواند سبک مبارزه خود را تغییر دهد با این تفاوت که او در حین بازی نیز قادر به تغییر سبک مبارزه خود است.

داستان

تکن تگ تورنومنت، از نظره قانونی دارای داستان نمی‌باشد و بیشتر به خاطر گرد آوردن تمام کاراکترها برای طرفتاران و فرصت به آن‌ها تا بتوانند با تمام شخصیت‌هایی که در سری تکن حضور داشتند شامل آنهایی که حتی در داستان اصلی تکن کشته شده بودند بازی کنند.

 

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی:  Tekken Tag Tournament

حجم برنامه حجم بازی: ۶۸MB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

دانلود  

 

 

مطلب دانلود بازی کم حجم Tekken Tag Tournament برای کامپیوتر را به اشترک بگذارید

راهنمای عمومی نصب بازی ها ( کلیک کنید )

نویسنده : مرتضی ، نظرات : ۶ نظر