» دانلود بازی ترسناک Evil Dead: Regeneration برای PC

امروز یکشنبه , ۱ بهمن , ۱۳۹۶ شما در پاپ فا هستید.

تبلیغات


تماس با ما

در صورت داشتن مشکل با شماره 09369555630 تماس بگیرید یا با ایدی تلگرام @morti72
آدرس کانال تلگرام @downloads98

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود از سایت

دانلود بازی ترسناک Evil Dead: Regeneration برای PC

 بازی ترسناک Evil Dead: Regeneration

 بازی کامپیوتر Evil Dead: Regeneration ( کلبه ی وحشت )

حجم ۲ گیگابایت

Evil Dead نام یکی از فیلمهای ترسناک و محبوب سال ۱۹۸۷ است که یکی از بهترین فیلمها در ژانر خود محسوب میشود که با امکانات آن زمان به خوبی توانسته بود بدون جلوه های ویژه مدرن, به خوبی حس ترس را به بیننده القا کند .بازی Evil Dead: Regeneration نام یکی از بازیهای ترسناک و ماجراجویی است که در سال ۲۰۰۶ توسط کمپانی قدرتمند THQ از روی این فیلم ساخته شد تا بازیباز را در حال و هوای فیلم فرو ببرید و او را در نقش Ash قرار دهد . بازی شما را در نقش فردی با نام Ash قرار میدهد که در محله ای گرفتار شده که باز کردن یک کتاب و آزمایشات اشتباه بر روی آن باعث به وجود آمدن اتفاقات هولناکی میشود که همه چیز را به هم میریزد و شما با یک اسلحه کمری بازی را در حالی آغاز میکنید که فضای مرده و ترسناک همه جا را فرا گرفته است .

بازی ترسناک Evil Dead: Regeneration

البته از ویژگیهای بازی Evil Dead: Regeneration میتوان به وجود سلاحهای متنوع در آن اشاره کرد که اره برقی و شوک الکتریک از جمله آنها هستند که بسیار در بازی به کار می آیند . Sam نام یکی از کاراکترهایی است که مورد آزمایشهای اشتباه قرار گرفته است و تا حد زیادی به ویروس آلوده شده است اما در بسیاری  از مراحل در کنار Ash میجنگد و اورا از بسیاری از خطرات نجات میدهد . از دیگر نکات مثبت بازی Evil Dead: Regeneration میتوان به وجود موجودات ترسناک و غول پیکر در بازی اشاره کرد که باید همیشه منتظر حمله آنها باشید .

راهنمای قدم به قدم بازی:

پس از دیدن دمو، زامبی‏ها را نابود کرده و سپس مجسمه‏های روی دیوار و کتاب‏ها و ساعت و زامبی‏ها را نابود کنید. پس از دیدن دمو شما به یک زامبی قدرتمند تبدیل شده‏اید، زامبی‏های دشمن را نابود کرده پس از دیدن دمو، بازی را ذخیره کنید.

اینک شما در بیمارستان هستید، بعد از دمو به سمت جلو حرکت کرده از در عبور کرده پس از دمویی کوتاه زامبی را نابود کرده از پله‏ها بالا بروید. شیشه‏ی سمت راست خود را شکسته وارد آن شده سمت چپ دکمه مانیتور را فشار دهید، داخل اتاق‏های دیگر را ببینید و سمت راست دستگیره را کشیده تا در باز شود. به جلو بروید، سمت راست داخل در شده زامبی‏ها را نابود کنید. از دری که زامبی آن را شکسته وارد شده به جلو حرکت کنید و سمت چپ، بازی را ذخیره کنید.

به جلو بروید، سمت چپ دکمه آسانسور را فشار داده سپس به صندلی‏ها و درها شلیک کرده تا شکسته شوند- ورق کتاب را داخل اتاق سمت چپ برداشته و وارد در وسط شوید. از پله‏ها بالا رفته به سمت روبرو رفته دکمه را فشار داده پس از دیدن دمو دشمنان را نابود کرده داخل دری شوید که دمو باز شدن آن را نشان داد. پس از دیدن دموی کوتاه، از اتصالات برق روبرو و سمت چپ عبور کرده و دستگیره را سمت چپ بزنید تا اتصالی برق قطع شود. دشمنان را نابود کرده وارد در شده راه را به سمت راست ادامه دهید. سمت چپ رفته به جلو بروید، سمت چپ و سپس به سمت راست بپیچید و وارد آسانسور شوید. پس از دیدن دمو به جلو بروید و موش‏های زامبی را نابود کنید. جلوتر، سمت چپ، بازی را ذخیره کنید. راه را ادامه داده سمت چپ داخل اتاق شده به مولدهای برق بالای سر جسد شلیک کرده تا راه باز شود. از اتاق بیرون آمده راه را به سمت چپ ادامه دهید، موش‏های زامبی را نابود کرده به سمت راست وارد اتاق شوید. وارد اتاق کوچک سمت راست شده پس از دیدن دمو و گرفتن سلاح‏های جدید زامبی‏ها را نابود کنید. از در خارج شده، چوب‏ها را توسط اره برقی شکسته به جلو بروید. سمت راست رفته بازی را ذخیره کنید. جلوتر از دیوار و پله‏ها بالا رفته کنار دیوار مثلث زده راه را به جلو ادامه داده وارد اتاق شوید. زامبی‏ها را نابود کرده وارد دری که باز شده شوید. مستقیم به جلو رفته خون‏ها را گرفته و بازی را ذخیره کنید. پس از دیدن دمو با اولین غول بازی مبارزه کنید، هنگام مبارزه از رفتن به درون آب امتناع کنید. به او شلیک کنید و او را از پای درآورید سپس بازی را ذخیره کنید.

در اینجا دمویی می‏بینید که باعث می‏شود کوتوله‏ای به نام Sam با شما همراه شود. جعبه‏های جلوی پنجره را شکسته وارد اتاق شده اهرم سمت چپ را فشار داده پشت سر Sam رفته و فلش بالا را زده تا Ash، Sam را به طرف آتش پرتاب کند. دمو را دیده به جلو بروید، وارد قبرستان شده اسکلت‏ها را نابود کنید تا در باز شود. وارد در شده سمت راست بازی را ذخیره کنید.

جلو رفته با استفاده از پرتاب Sam به سمت زامبی‏ها، آن‏ها را نابود کنید. پس از دیدن دمو به عقب برگشته در کنار کله‏ی اسکلت مثلث زده تا کنترل Sam را به دست بگیرید. زیر پل سمت راست وارد سوراخ شده به جلو بروید. قبل از رسیدن به غول روبروی خود، وارد سوراخ سمت چپ شده و بالای سر زامبی بزرگ مثلث زده تا کنترل زامبی را به دست بگیرید. به سمت در رفته مثلث زده تا زامبی در را بشکند. پس از دیدن دمویی کوتاه به جلو بروید و Sam را به سوی سر زامبی پرتاب کنید. به او شلیک کرده و او را از پای درآورید. وارد در شده زامبی‏ها را از بین برده و به جلو حرکت کنید.

به سمت چپ رفته، ریشه‏ی درخت‏ها را شکسته وارد در شوید. جلوتر وارد در بعدی شده پس از دیدن دمو به سمت چپ رفته بازی را ذخیره کنید. به عقب، کنار غول یک چشم برگشته وارد در سمت راست شده وارد در روبرویی شوید. تخم غول یک چشم را با استفاده از اره برقی شکسته و مثلث را زده تا جادو وارد بدن Sam شود. Sam را تعقیب کرده ضمن آن مواظب باشید زامبی‏ها آسیبی به Sam نرسانند. آنقدر Sam را تعقیب کنید تا به کنار غول یک چشم برسید. کنار غول که رسیدید R1 را گرفته فلش بالا را فشار دهید تا Sam را به طرف دهان غول یک چشم پرتاب کنید. پس از دیدن دمو به سمت چپ رفته بازی را ذخیره کنید.

راه را به جلو ادامه داده وارد در روبرویی شده و همچنان به جلو بروید. در بعدی را باز کرده تخم غول را نابود کرده و مثلث را بزنید تا Sam جادو شود. از او مراقبت کنید تا به سمت غول یک چشم حرکت کند، او را به سمت دهان غول پرتاب کنید و پس از دیدن دموی کوتاه، بازی را سمت چپ ذخیره کنید.

به جلو رفته، سمت چپ وارد در اولی نه دومی شوید. زامبی‏ها را نابود کنید و به جلو بروید. سمت راست، زامبی‏ها را نابود کرده تا در باز شود. جلو رفته در بعدی را نیز باز کرده تخم را شکسته و مانند دفعات قبل مراقب Sam باشید تا به کنار غول یک چشم برسید، او را به دهان غول پرتاب کنید تا راه باز شود. وارد دهان غول شده پس از دیدن دمو، بازی را ذخیره کنید.

به جلو حرکت کرده سمت چپ رفته Sam در را برای شما باز می‏کند. به همین ترتیب راه را به جلو ادامه داده به سمت جادو رفته مثلث زده تا کاراکتر شما به Sam تغییر داده شود. سمت راست وارد سوراخ شده به جلو رفته و زامبی‏ها را از پای درآورید. راه را به جلو ادامه داده کنار دیوار مثلث را بزنید و به جلو بروید. وارد سوراخ شده سمت چپ کنار زنجیرها مثلث بزنید تا در باز شود.

جلوتر، به سمت چپ راه را ادامه دهید و سمت راست آیتم را برداشته پس از دیدن دموی کوتاه اسکلت‏ها را نابود کرده و از Sam محافظت کنید تا در را برای شما باز کند، جلوتر رفته بازی را سمت راست ذخیره کنید.

از پلکان بالا رفته سمت راست کنار جادو مثلث را زده تا کنترل Sam را به دست بگیرید. وارد سوراخ شده، زامبی‏ها را نابود کرده در را سمت چپ باز کنید. به جلو رفته از پله‏ها پایین رفته همچنان به جلو بروید. از صخره‏ها پریده سمت چپ چوب‏ها را خراب کنید و به جلو بروید، پس از دیدن دمو، بازی را ذخیره کنید.

در اینجا باید با غول مبارزه کنید، وقتی که دایره سبز رنگ دور غول نیست به او شلیک کنید تا نابود شود. بعد از دیدن دمو، بازی را ذخیره کنید. دمو را دیده و به سمت جلو حرکت کرده آیتم‏ها را برداشته سمت راست چوب‏ها بشکنید و سگ‏های زامبی را نابود کنید. به جلو بروید، دمویی کوتاه دیده سگ‏های زامبی و اسکلت‏ها را نابود کنید. در باز شده، وارد سوراخی شوید که روی صخره‏های آن خون ریخته و به جلو رفته بازی را ذخیره کنید. کنار جادو مثلث را زده و با Sam اسکلت‏ها را نابود کنید. از سوراخ اول و دوم عبور کرده تا به زامبی بزرگ برسید. وارد سوراخ سمت راست شده بالای سر زامبی غول‏پیکر مثلث زده به جلو حرکت کنید. با زدن مثلث در را شکسته به جلو رفته با استفاده از پرتاب Sam زامبی غول را نابود کرده به جلو رفته سمت چپ از صخره‏ها بالا بروید. پس از دیدن دمو با اسلحه جدیدی که دارید زامبی‏ها را کشته مستقیم به جلو بروید. دمو را دیده و زامبی‏ها را از پای درآورده و با استفاده از اسلحه‏ی جدید R1 را گرفته جلوی واگن دایره را زده و وارد جادو شوید. با Sam از روی تیرک به آن طرف پل بروید، از سمت راست از پله‏ها بالا رفته زامبی‏ها را کشته در کنار سنگ مثلث زده پس از دیدن دمو کنار واگن از پله‏ها بالا رفته و با اسلحه جدید راه را باز کنید. از پله‏ها پایین آمده واگن را کنار زده آیتم را برداشته سمت راست کنار دیوار مثلث زده زامبی‏ها را نابود کنید. از پله‏ها پایین آمده سمت راست چوب‏ها را خراب کرده و بازی را ذخیره کنید.

دمو را دیده، کنار واگن آیتم را بردارید. به جلو بروید، زامبی‏ها را کشته به جلو بروید. سمت راست چوب‏ها را بشکنید و بازی را ذخیره کنید.

سمت چپ واگن را کنار زده خون خود را کامل کرده به جلو رفته کنار اهرم مثلث زده تا آسانسور به پایین بیایید. سوار آسانسور شده با اسلحه جدید اهرم را زده تا آسانسور فعال شود. سمت چپ اهرم را زده تا چراغ‏ها روشن شود. زامبی‏ها را نابود کرده در روبرویی را باز کرده و بازی را ذخیره کنید.

پس از دیدن دمو مسیر ریل را پیموده سمت راست از پله‏ها بالا رفته راه را به جلو ادامه دهید تا به تخم غول یک چشم برسید، آن را خراب کرده و مثلث زده تا جادو وارد بدن Sam شود، او را تعقیب کنید و ضمن آن مواظبش باشید، او را به سمت دهان غول پرتاب کنید تا در باز شود. به سمت راست حرکت کرده از پله‏ها پایین آمده چوب‏ها را خراب کرده راه را به سمت راست ادامه دهید. چوب‏ها را خراب کرده به عقب برگشته کنار جادو مثلث زده با Sam به جلو بروید. دشمنان را نابود کرده، سمت راست از پله‏ها بالا رفته سمت چپ از جعبه‏ها بالا بروید. کنار میله آهنی مثلث را زده تا Sam بالا برود. راه را به جلو ادامه داده اهرم را فشار داده پس از دیدن دموی کوتاه راه را به جلو بروید. از پله‏ها بالا رفته به سمت راست بروید و تخم غول را نابود کنید. همانند قبل، Sam را تعقیب کرده او را به طرف دهان غول پرتاب کنید. به عقب برگشته به پایین بیایید و در چوبی را خراب کنید. جلوتر، واگن را کنار زده مثلث را بزنید و به جلو بروید. زامبی‏ها را نابود کرده از پله‏ها بالا رفته راه را ادامه دهید تا به اهرم برسید، آن را فشار داده تا راه باز شود. به جلو رفته و تخم غول را خراب کرده و Sam را تعقیب کنید، او را به سمت دهان غول پرتاب کنید و پس از دیدن دمو بازی را ذخیره کنید. زامبی را نابود کرده و پس از دیدن دمو دوباره بازی را ذخیره کنید. به جلو سمت چپ رفته مسیر را باز کرده از داخل جعبه‏ی چوبی رد شده سمت چپ و راست آیتم‏ها را بردارید. در روبرو را باز کرده پس از نابودی زامبی‏ها از شکافی که از منفجر کردن بشکه‏ها سمت چپ به وجود می‏آید بازی را ذخیره کنید. راه را ادامه داده کرکره را بالا بکشید و راه را به جلو ادامه دهید. پس از دمو زامبی‏ را توسط هفت‏تیر نابود کرده به سمت قایق حرکت کنید. پس از دمو با استفاده از تفنگ جدید شکاف را منفجر کرده تا راه باز شود. جلو رفته دمویی می‏بینید، در پشت سرتان بسته می‏شود، زامبی‏ها را نابود کنید و سمت راست راه را باز کنید. به جلو بروید و سمت چپ با استفاده از پرتاب Sam به سمت غول، آن را کشته و زامبی‏ها را نابود کنید تا در باز شود. تخم غول یک چشم را خراب کنید و Sam را تعقیب کرده تا به غول یک چشم برسید. او را به طرف غول پرتاب کنید. دمو را دیده مستقیم به جلو بروید، زامبی را از پای درآورده سمت راست وارد در شوید. زامبی‏ها را از بین برده روبرو از پله‏ها بالا بروید. غول زامبی و زامبی‏های دیگر را نابود کنید. جعبه‏های پشت پله را خراب کنید و وارد جادو شوید، با Sam از پله‏ها بالا رفته به جلو رفته و بالای میله‏ های

آهنی مثلث زده تا راه باز شود. مسیر را با Ash به جلو بروید. تخم را خراب کرده و Sam را دنبال کنید، مواظب Sam باشید که کشته نشود. زامبی‏های طول مسیر را از بین برده Sam را به سمت دهان غول پرتاب کنید. پس از دیدن دمو مستقیم به سمت جلو بروید. سمت چپ کانتینر وارد در شده از جادو استفاده کرده وارد سوراخ انتهای اتاق شده به جلو بروید. زامبی‏ها را نابود کرده کنار ماشین مثلث زده از سکوها بالا بروید. طناب را پیدا کرده مسیر را به جلو بروید. خود را به بالای سر غول رسانده مثلث زده و او را به سمت چپ هدایت کنید و تانکر را منفجر کنید. در را برای Ash باز کنید، مسیر را جلو رفته سمت راست وارد اتاق شده زامبی‏ها را کشته تا در باز شود. از جعبه‏ها بالا رفته مسیر را به جلو رفته تا به تخم غول یک چشم برسید، آن را خراب کرده دمو را ببینید. با استفاده از هفت‏تیر زامبی‏ها را نابود کنید. از Sam مراقبت کنید تا به غول یک چشم برسید، او را به طرف دهان غول پرتاب کنید. پس از دیدن دمو داخل دهان غول شده و بازی را ذخیره کنید. پس از دیدن دمو با غول مبارزه کنید وقتی که غول دُم خود را به زمین کوبید با اره برقی به دُمش ضربه بزنید و با اسلحه به دهان غول شلیک کنید. آنقدر این کار را انجام دهید تا غول نابود شود. پس از دیدن دمو بازی را ذخیره کنید.

به جلو رفته سمت راست در را خراب کرده مسیر را جلو رفته دمو را دیده زامبی‏ها را نابود کنید. جلوتر از پله‏های سمت چپ بالا بروید. جعبه‏ها را خراب کنید و وارد جادو شده با Sam جلو بروید. از میله‏ بالا رفته مواظب جریان الکتریسیته باشید، زامبی‏ها را با استفاده از تیر آبی نابود کرده سمت چپ راه را ادامه دهید تا به زامبی غول برسید. سمت راست غول زامبی وارد سوراخ شده بالای سر غول مثلث زده تا کنترل آن را به دست بگیرید. به عقب برگشته در آهنی را شکسته با Ash به جلو بروید. به پایین پریده و از دیوار بالا بروید، غول زامبی را با کمک گرفتن از Sam نابود کنید و وارد در سمت راست شوید. به جلو رفته سمت چپ اهرم را زده تا در باز شود. جلو رفته از پله‏ها بالا رفته خون را گرفته پایین آمده و سمت راست آیتم را برداشته جلو رفته سمت چپ بازی را ذخیره کنید.

شکافی را که روی دیوار است خراب کرده وارد سوراخ شوید. پس از دیدن دمو راه را ه عقب برگشته و پس از دیدن دموی کوتاه زامبی‏ها را نابود کنید. از دری که خراب می‏شود جلو رفته و بازی را ذخیره کنید. زامبی‏ها را نابود کرده تا به ساحل برسید. با استفاده از اسلحه‏ی جدید Sam را آتش زده و به سمت سوراخ بالای دیوار پرتاب کنید. در باز شده، بازی را ذخیره کنید.

به جلو رفته پس از دیدن دمویی کوتاه زامبی‏ها را نابود کرده به جلو رفته سمت راست آیتم را زیر جعبه‏ها بردارید و جلوی راه خود غول را از پای درآورده و سمت چپ تخم غول را نابود کنید. جلو رفته مواظب Sam باشید، آن را به طرف دهان غول پرتاب کنید. دری باز می‏شود، بازی را ذخیره کنید.

مسیر را کامل به عقب برگشته وارد در کوچک شده از جادو استفاده کرده با Sam به جلو بروید. سمت راست داخل کوچه از پله‏ها بالا رفته زامبی‏ها را نابود کنید. از میله بالا کشیده کنار دیوار مثلث زده مسیر را پیموده اهرم را سمت راست زده تا راه برای Ash باز شود. با Ash جلو رفته سمت چپ وارد کوچه شده تخم غول را خراب کنید. زامبی‏ها را از بین برده مواظب Sam نیز باشید، او را دنبال کرده، Sam را داخل دهان غول انداخته و سمت چپ بازی را ذخیره کنید.

دوباره راه را کامل به عقب برگردید و وارد دری که با نوشته Joes Hazdwaze مشخص شده شوید. دمو را ببینید و زامبی‏های اطراف را از بین ببرید، سمت راست وارد در باز شده شوید و از پله‏ها بالا رفته وارد جادو شده با Sam وارد سوراخ شوید. راه را به جلو رفته بالای سر غول زامبی مثلث را زده و او را به سمت تانکر هدایت کنید. تانکر را منفجر کنید تا راه برای Ash باز شود. با Ash پایین آمده سمت راست وارد در شده به جلو بروید، دمویی می‏بینید. زامبی‏ها را از بین برده و بازی را ذخیره کنید. به جلو رفته مولدهای برق بالای ماشین را در دو طرف آسانسور منفجر کرده تا راه باز شود. مسیر را به جلو رفته سمت راست زامبی‏ها را نابود کنید، مواظب Sam باشید تا در را برای شما باز کند. غول بزرگ را با استفاده و کمک از Sam نابود کرده وارد اتاق شده تخم غول را نابود کنید. Sam را دنبال کرده مواظب او باشید، اسکلت‏ها را نابود کرده و زامبی‏ها را از پای درآورید و او را به طرف دهان غول پرتاب کنید. داخل دهان غول شده و بازی را ذخیره کنید.

دمو را دیده سمت راست آیتم را برداشته سمت چپ راه را به جلو ادامه دهید. از روی سکو پریده جلوی در قندیل‏ها را روشن کرده در باز می‏شود. اسکلت‏ها را نابود کرده قندیل‏ها را با استفاده از اسلحه پایین آورده آن‏ها را روشن کنید تا در باز شود. داخل شده به جلو بروید و زامبی‏ها را از بین ببرید. Sam را آتش زده به سمت قندیل پرتاب کنید، در باز می‏شود. وارد در شده قندیل‏ها را روشن کنید و از پله‏ها بالا بروید و بازی را ذخیره کنید.

مسیر را به جلو رفته زامبی‏ها را نابود کنید تا پله‏ها بالا بیایند، از آن‏ها بالا رفته و بازی را ذخیره کنید. قندیل‏ها را روشن کنید و به جلو بروید. زامبی‏ها را نابود کرده سمت چپ قندیل‏ها را روشن کنید و جلو بروید. قندیل‏های روبرو را روشن کرده سمت راست از پله‏ها بالا رفته همچنان راه را ادامه دهید. داخل اتاق پر از خون زامبی‏ها را از پای درآورده و قندیل‏ها را روشن کرده بازی را ذخیره کنید.

از پله‏ها بالا رفته زامبی‏ها را از بین برده مسیر را ادامه دهید. قندیل‏ها را روشن کنید و وارد در شوید. قندیل وسط راهرو را با مثلث زده تا باز شود و آن را روشن کنید. خیلی سریع وارد اتاق بعدی شده از پله‏های سمت راست و چپ بالا رفته و قندیل‏ها را روشن کنید تا در باز شود. از پله‏ها بالا رفته و قندیل را روشن کنید. از پله‏ها بالا رفته و زامبی‏ها را نابود کنید. قندیل را با استفاده از اسلحه پایین آورده Sam را آتش زده و به سمت قندیل پرتاب کنید تا روشن شود. به پایین پله‏ها به کنار قندیل اولی برگشته آن را روشن کنید و کنار دیوار سمت چپ مثلث زده و به جلو بروید. قندیل را روشن کرده از پله‏ها بالا رفته و زامبی‏ها را نابود کنید. قندیل را پایین بیاورید. Sam را آتش زده و به سمت قندیل پرتاب کنید تا قندیل روشن شود و پله‏ها بالا بیایند. از پله‏ها بالا رفته، از جوی خون عبور کرده و بازی را ذخیره کنید.

پس از دیدن دمو باید با غول پایانی بازی مبارزه کنید، به سمت او شلیک کنید و وقتی خواست به سمت کتاب برگردد و خون خود را کامل کند خیلی سریع Sam را به بالای کتاب پرتاب کرده مانع این کار شوید. باز هم به او شلیک کنید، آنقدر این کار را انجام دهید تا او را از پای درآورده و دموی پایانی بازی را ببینید.

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Evil Dead: Regeneration

حجم برنامه حجم بازی: ۲GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

 Evil.Dead.Regeneration.part1.rar – 1024.0 MB
Evil.Dead.Regeneration.part2.rar – 1024.0 MB
Evil.Dead.Regeneration.part3.rar – 102.5 MB

 

مطلب دانلود بازی ترسناک Evil Dead: Regeneration برای PC را به اشترک بگذارید

راهنمای عمومی نصب بازی ها ( کلیک کنید )

نویسنده : مرتضی ، نظرات : ۱۴ نظر