» دانلود بازی مافیا MAFIA 1 برای PC

امروز پنج شنبه , ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ شما در پاپ فا هستید.

تبلیغات


توضیحات محصول

به زودی
به زودی

تماس با ما

قالب سایت در حال ویرایش است در صورت داشتن مشکل با شماره 09369555630 تماس بگیرید یا با ایدی تلگرام @morti72

دانلود بازی مافیا MAFIA 1 برای PC

بازی مافیا Mafia

بازی کامپیوتر مافیا MAFIA 1

نسخه ی زبان اصلی کم حجم و فشرده شده

ریلیز corepack

با حجم ۱ گیگابایت

Mafia یک بازی بسیار زیبا که با گذشت چندین سال از انتشار این بازی هنوز خاطرات این بازی در ذهن ما هست.آن داستان و مراحل زیبا هم اکنون نسخه ای که از این بازی مشاهده می کنید نسخه ی ۱ این بازی می باشد که توسط دانلودز۹۸ برای شما آماده کرده ایم.

داستان بازی:

امروز صبح که از خواب بیدار شدم می دانستم چه چیزی در انتظارم است. مثل همیشه صبح از خانه بیرون میروم در خیابان های شهر با ماشین می رانم و مسافر می زنم و شب به خانه بر می گردم و می خوابم. واقعا زندگی تکراری ای است. انگار سرنوشت من این است. ساده زندگی کردن و ساده مردن. دوباره به سرکارم رفتم و در حال سیگار کشیدن بودم که مسافری پیدا شود که یکدفعه دو نفر سوار ماشین می شوند و با اسحله مرا تهدید می کنند و می گویند حرکت کن. زبانم بند آمده بود. نمی دانستم چه کنم. بالاخره حرکت کردم و با توجه به مهارت بالایم در رانندگی موفق به فرار شدم. وقتی به مکانی که آن دو مرد گفته بودند رسیدیم وایستادم و یکی از آن دو مرد گفت: چند دقیقه صبر کن دستمزدمونو از رییس بگیریم تا کرایه تورا بدهیم. من که هنوز ترس از وجودم نرفته بود گفتم باشه من بیرون منتظر می مانم. در همین حال که آن دو میرفتند در فکر این بودم که بالاخره یک روز متفاوت و پرهیجان را در دفترچه ی زندگی ام تجربه کردم. فردی از آن ساختمانی که آن دو مرد بودند به طرف من حرکت کردم و دستش را در جیبش کرد. از ترس خشکم زد. رنگم پریده بود. چه چیزی در جیب آن مرد بود؟ آیا اسحله بود یا ……….؟ نه در جیب آن مرد پول بود. خیالم راحت شد. در همان زمان که داشتم پول را می گرفتم که برم آن مرد با پیشنهادی شگفت انگیز مرا سر جایم میخکوب کرد. آن مرد گفت: رییس از تو خوشش آمده و به تو پیشنهاد رانندگی در گروه ما رو داده. به خانه رفتم. چه کار کنم؟ واقعا تقدیر من چیست؟ نگاهم به پولی که از آن ها گرفتم افتاد. پولی نو وتا نخورده. آن شب تا صبح نخوابیدم و در افکار خودم غوطه ور بودم. صبح که شد بالاخره تصمیمم را گرفتم. بزرگ ترین تصمیم زندگیم. ولی ای کاش بیشتر فکر می کردم. سوار ماشینم شدم و به همان مکانی رفتم که آن دو مرد را برده بودم. به پیش رییس آن ها که ظاهرا اسمش دون سالیری بود رفتم وپیشنهاد همکاری با او را به عنوان راننده پذیرفتم. من سعی کردم کار خود را در این گروه به دقت و صحیح انجام دهم. به همین دلیل همیشه رییسان این گروه از من راضی بودند. انگار دیگر روح معنویت در من مرده بود. هر روز در این راه به تباهی بیشتری کشیده می شدم و در آن موقع فکر می کردم هر روز دارم موقفق تر می شوم. دیگر هیچی برام مهم نبود فقط پول و پول و پول.
بازی مافیا Mafia
من از یک راننده ساده به یکی از اعضای مهم مافیا تبدیل شدم. دیگر من اون توماس مسافرکش و ساده وبدبخت نبودم حالا دیگر برای خودم ارزش و اعتباری داشتم. حالا دیگر در اکثر جلسات گروهمون شرکت میکردم و به طور کامل روحم رو به گروهمون فروختم. گروه مافیا. دیگر گروه ما از قدرت بالایی برخوردار بود. جرایم من هر روز در حال افزایش بود و تا کشتن آدم ها پیش رفته بود. اما الان که فکرش را میکنم می بینم خدا چقدر مرا دوست دارد. در یک روز که به مرکز اصلی گروهمون که در یک رستوران بود که به نام سالیری در بین گروهمون شناخته می شدرفتم و منتظر گرفتن ماموریت بودم با دختری به اسم سارا آشنا شدم. حالا که فکر می کنم میبینم آن دختر را خدا فرستاده بود. آشنایی ما در حد بسیار کوتاهی بود. تا این که در یکی از ماموریت ها من ماموریت می گیرم که از دختر مهماندار سالیری محافظت کنم. در کمال تعجب دیدم که آن دختر که باید از آن محافظت کنم همان سارا است که چند روز پیش با آن آشنا شدم. من این ماموریت را به انجا رساندم و به همراه سارا به سمت خانه حرکت کردم. من تصمیمم رو گرفتم درسته تصمیم. می خواهم با سارا ازدواج کنم. 
سال ها از ازدواج من و سارا می گذرد من در ابتدا بعد از ازدواج کردن با سارا به کارم در گروه مافیا ادامه دادم. سارا همیشه با کار من در مافیا مشکل داشت. من هم این کار رو دیگر دوست نداشتم. خسته شده بودم از این همه جنایت و قتل و خیانت.
در یکی از ماموریت ها رییس گروهمون آقای دون سالیری به من گفت: یکی از افراد گروه به نام فرانک به ما خیانت کرده و اطلاعات سری ما را به دشمن لو داده وبه من ماموریت داد تا اورا بکشم.
وقتی که با فرانک در فرودگاه روبرو می شوم چشمم به زن وبچه اش خورد . اسحله ای که در دستم بود شل شد. چه کار کنم. او به خاطر زن وبچه اش به گروه خیانت کرده. چه طور اونو بکشم؟ نه نه نه من هنوز ذره ای از روح انسانیت باقی مونده.
من گذاشتم فرانک همراه خانواده اش فرار کند ولی به همه گفتم من او را کشته ام.

سال ها از آن اتفاق می گذشت و من و سارا حالا صاحب یک فرزند شدیم. من به خاطر حرف های سارا و مخالفتش به خاطر کارم در مافیا و همچنین به خاطر فرزندم که به سرنوشت تباه پدرش دچار نشود گروه مافیا رو ترک کردم.
اما مثل این که دیگر راه برگشتی نیست. مثل این که گروه از زنده بودن فرانک آگاه شده و دوسن سالیری به شدت دنبال من می گردد. حالا دیگر من به عنوان خیانت کار در گروه شناخته می شوم و همه گروه به دنبال شکار من هستند. گروهی که آن همه به آن خدمت کردم. دیگر خسته شدم از این زندگی کوفتی. می خواهم باقی عمرم را در آرامش زندگی کنم و بمیرم. می خواهم در کنار زن و فرزندم زندگی خوبی داشته باشم. دلم برای توماس مسافرکش و ساده تنگ شده. دیگه خسته شدم.
من تصمیمم رو گرفته ام. بزرگ ترین تصمیم زندگیم. اما این بار درست تصمیم گرفته ام. من تمام ماجرا را با پلیس در میان گذاشتم. داستان تباه شدنم. داستان مافیا را.
الا که دارم خاطرات رو می نویسم در شهر دیگری هستم. حالا دیگر پسرم بزرگ شده. زندگی رنگ و بوی تازه ای پیدا کرده. من الان فکر می کنم خوشبخت ترین مرد جهانم. این جا هیچ کس دستش به ما نمی رسد. خدا مرا دوست دارد. بله خدا مرا دوست دارد. این خدا بود که نگذاشت بیشتر در این راه آلوده بشم. این خدا بود که سارا را فرستاد تا با مخالفتاش مرا وادار به ترک گروهمون کند. این خدا بود که باعث شد من در فرودگاه زن وفرزند فرانک رو ببینم. 
خدایا ممنون

توماس در حال رفتن به سمت اتومبیل برای تمیز کردن آن است که دو نفر به سمت آن می آیند.
دو مرد : آقای آنجلو ؟
توماس : بله
دو مرد : آقای سالیری یه چیزی براتون فرستادن.
بنگ بنگ بنگ

 

 

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: MAFIA 1

حجم برنامه حجم بازی: ۱GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

دانلود

دانلود پارت ۱ با حجم ۵۵۰ مگابایت

دانلود

دانلود پارت ۲ با حجم ۵۲۰ مگابایت

 

مطلب دانلود بازی مافیا MAFIA 1 برای PC را به اشترک بگذارید

یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

نویسنده : مرتضی ، نظرات : ۱۰ نظر