آموزش دانلود از سایت

دانلود بازی پاتاپون Patapon برای PSP

بازی پاتاپون Patapon برای PSP

 

 

 

اولین بار وقتی سونی بازی Patapon را به نمایش گذاشت توانست نظر بسیاری از منتقدین و مردم عامه را به این بازی جلب کند و نوعی نوآوری را در زمینه بازیها به نمایش بگذارد و فصل جدیدی را در بازیهای ریتمیک پایه گذاری کند. Patapon بازی است که هر قشری را می تواند سرگرم و صرفآ بازی نیست که قشر خاصی را به دنبال خود بکشد و بی شک یکی از اهداف سونی از عرضه این بازی کشاندن افراد غیر بازیباز حرفه ای و همچنین جلب نظر بازیبازان معمولی ژاپنی و رقابت بهتر PSP با NDS بوده و در این زمینه نیز بسیار موفق کار کرده و Patapon الحق عنوان بسیار جالبی از کار درآمده است.

Patapon توسط گروه Interlink ساخته شده که پیش از این سابقه ساخت بازی Loco Roco، یکی از بهترین و مرفحترین بازیهای PSP را در پرونده دارد و توسط Sony Computer Entertainment به طور اختصاصی برای کنسول PSP عرضه شده است. بازی داستان پیچیده ای ندارد ولی موضوع آن بسیار جالب است. شما در نقش رییس پاتاپون ها به ایفای نقش می پردازید و باید به آنها کمک کنید تا به پایان دنیا(earth end) برسند و ملکه Zigatonها و سپاه او را شکست دهید. شما برای این منظور باید پاتاپونها را در مراحل رهبری کنید و با دادن دستورات به موقع به آنها نظیر دستور حمله، دفاع، فرار و … و با استفاده از جادوها شامل باران،  باد، زلزله و طوفان موجبات پیروزی آنها در نبردها و مراحل فراهم آورید. مراحل مبارزه با باس ها نیز هیجان خاص خود را دارند. در مجموع ۱۱ باس در بازی وجود دارد که می توانید با هر یک به دفعات زیاد مبارزه کنید و به کسب اسلحه و آیتمهای ارزشمند بپردازید.

بازی پاتاپون Patapon برای PSP

 

توجه: این بازی مخصوص PSP می باشد برای اجرای این بازی در کامپیوتر خود نیاز به مبدل PSP دارید اگر هم ندارید می توانید از اینجا این برنامه را دانلود کنید.

 

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Patapon

حجم برنامه حجم بازی: ۱۳۸MB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

دانلود  

 

با عضویت در خبرنامه همیشه بروز باشید.

ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

آموزش دانلود آهنگ ها

مطالب مشابه با این مطلببرچسب ها :
دانلود بازی 2 نفره دانلود بازی برای بچه ها دانلود بازی سثلش دانلود بازی بچگانه بازی برای کودکان بازی کودکانه دانلود سریع بازی دانلود بازی جذاب دانلود بازی قدیمی دانلود بازی sega دانلود بازی کم حجم دانلود بهترین بازی سگا sega game دانلود بازی خاطره انگیز دانلود بازی سگا