آموزش دانلود از سایت

دانلود بازی Stronghold Crusader 2 The Princess and The Pig

بازی Stronghold Crusader 2 The Princess and The Pig

 

بازی کامپیوتر Stronghold Crusader 2 The Princess and The Pig

قلعه مستحکم ۲

نسخه کامل SKIDROW

با حجم ۳ گیگابایت

Stronghold Crusader 2 جدیدترین عنوان از سری بازی های سبک استراتژی (RTS) ریل تایم Stronghold است که توسط Firefly Studios ساخته و منتشر شده است. این بازی در ادامه نسخه Stronghold Crusader است که در سال ۲۰۰۲ منتشر شده بود.

بازی در صحرا اتفاق می افتد، پس کمبود منابع طبیعی اولین چیزی است که شما را در محدودیت خواهد گذاشت. دیگر خبری از جنگل های نسخه های پیشین نیست، همین زمین های حاصل خیز ( و محدود) هم در بین قلعه های دشمن قرار دارند که نبرد را بیش از پیش شدت می بخشند. حاکمیت بر این زمین های حاصل خیز نه تنها عامل اصلی زنده ماندن شماست بلکه کلیدی ترین عامل در رشد جمعیت شما است. البته این اتفاق خبر از سریع تر شدن مبارزات هم می دهد، منابع محدود وقت زیادی برای مدیریت از شما نمی خواهد و شما بیشتر زمان خود را در نبرد خواهید بود، همانگونه که در نسخه اول این سری شاهد آن بودید. صحبت از جمعیت شد، ایجاد جمعیت هم شبیه به نسخه های پیشین است. شما با ایجاد Hovel ها شهروندان خود را افزایش می دهید. سیستم “اتفاقات تصادفی” هم در بازی بهبود بخشیده شده است. در نسخه های قبلی فقط شاهد حمله گرگ ها و پیوستن یا جدا شدن نیرو های ارتش بودیم اما در این نسخه، طوفان هایی که یک قلمرو را در چشم بهم زدنی در خاک غرق می کنند هم به بازی اضافه شد اند. این سیستم، گیم پلی بازی را بیش از پیش جذاب تر و چالش برانگیز تر خواهد کرد. در هنگام طوفان می توان به دشمنان شبیخون زد و از غافلگیری آنها نهایت استفاده را کرد. البته ممکن است این طوفان گریبان گیر شما هم شود، پس برای مقابله با آن آماده باشید. سربازهایی به بازی اضافه شده اند که می توانند با وسایل ابتدایی، دیوار های دشمنان را تخریب کنند. البته در این مواقع استفاده از منجنیق ها پیشنهاد می شود. بر خلاف تعداد سربازان، منجنیق ها هیچ محدودیتی ندارند و بی نهایت از آنان را می توانید ایجاد کنید.

Stronghold Crusader 2

Stronghold Crusader 2

Stronghold Crusader 2

سیستم مورد نیاز :

• OS: Windows® XP/Vista/7/8 with latest service packs
• Processor: Intel® Core™۲ Duo 2Ghz or equivalent
• Memory: 2 GB RAM
• Graphics: NVIDIA® GeForce® ۸۸۰۰GT 512MB or AMD Radeon™ HD 2900XT 512MB or better
• DirectX: Version 9.0c
• Network: Broadband Internet connection
• Hard Drive: 6 GB available space

 

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Stronghold Crusader 2

حجم برنامه حجم بازی: ۳GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

دانلود

پارت ۱ با حجم ۱ گیگابایت

لینک کمکی

دانلود

پارت ۲ با حجم ۱ گیگابایت

لینک کمکی

دانلود

پارت ۳ با حجم ۹۸۰ مگابایت

لینک کمکی

 

 

با عضویت در خبرنامه همیشه بروز باشید.

ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

آموزش دانلود آهنگ ها

مطالب مشابه با این مطلببرچسب ها :
دانلود بازی 2 نفره دانلود بازی برای بچه ها دانلود بازی سثلش دانلود بازی بچگانه بازی برای کودکان بازی کودکانه دانلود سریع بازی دانلود بازی جذاب دانلود بازی قدیمی دانلود بازی sega دانلود بازی کم حجم دانلود بهترین بازی سگا sega game دانلود بازی خاطره انگیز دانلود بازی سگا