» دانلود بازی Constantine برای PC

امروز چهارشنبه , ۲ اسفند , ۱۳۹۶ شما در پاپ فا هستید.

تبلیغات


تماس با ما

در صورت داشتن مشکل با شماره 09369555630 تماس بگیرید یا با ایدی تلگرام @morti72
آدرس کانال تلگرام @downloads98

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود از سایت

دانلود بازی Constantine برای PC

بازی Constantine

 

 

Constantine نام یکی از فیلمهای آخرا الزمانی است که در سال ۲۰۰۵ عرضه شد و با ارائه یک داستان علمی تخیلی و همچنین جلوه های ویژه بی نظیر تبدیل به یکی از بهترین فیلمهای سال خود شود و به فروش خوبی دست پیدا کند . Constantine نام عنوانی اکشن سوم شخص و ترسناک است که از روی همین فیلم ساخته و برای پلتفرمهای مختلف روانه بازار شد .همان طور که گفته شد از روی فیلمی با همین نام ساخته شده که البته شاید در بعضی قسمت ها از داستان فیلم پیروی نکند اما در هر حال هر دو در یک موضوع می باشند . از دمویی شروع می شود  که کینو ریوز ( نام اصلی این هنر پیشه که فیلم هایی نظیر ماتریکس را از او شاهد بودیم ) در حال وارد شدن به اتاقی که زنی را با طناب به یک تخت بسته اند ، است .

در همین قسمت به یاد فیلم ترسناک جن گیر می افتید .  کینو در حالی که سیگاری  در دست دارد آن را روی میز می گذارد . به نظر می رسد حرفه ی او خارج کردن جن از بدن  این جور آدم هاست . او با مهارت خاصی جن را از بدن زن جدا کرده و به آینه ای می فرستد و آینه را از پنجره خارج می سازد و جن را از بین می برد . سپس سیگار خود را برداشته و از اتاق خارج می شود . تا به همین جا از داستان کفایت می کنیم  در کل داستان کنستانیتن خیلی خوب است و از داستان خوبی بهره می برد.

گرافیک نسخه PC به مراتب بهتر از سایر نسخه هاست . بدلیل وجود افکت های گرافیکی فراوان در بازی Constantine ، نقص در جزئیات آنچنان به چشم نمی آید . همانطور که گفته شد ، صورت کاراکتر ها به زیبایی به تصویر کشیده شده است . سازندگان بازی بخوبی توانسته اند صحنه های جهنمی را به تصویر بکشند . این صحنه ها با افکت های تصویری مانند دیده شدن گازهای ناشی از گرما و مواد مذاب به اوج کیفیت خود می رسند . باید اعتراف کرد که Constantine در قسمت گرافیک واقعا موفق بوده است . قسمت هایی نیز به چشم می خورد که حالت سینمایی دارد و به خوبی به تصویر کشیده شده اند. سلاح های کنستانیتن تا حدی خوب طراحی شده اند. گرافیک خوب است اما می توانست از این بهتر باشد.

شاید یکی از نکات مثبت نورپردازی آن باشد . نورپردازی در مناطقی که تماما موجودات وحشتناک قرار دارند و در بعضی مناطق تیره و تاریک طراحی شده اند  بسیار خوب می باشد. نور چراغ ها و بازتاب آن ها از روی زمین تا حدی خوب می باشند . سایه پردازی در حد متوسطی قرار دارد و مانند نورپردازی بازی خوب نیست .

 

بازی Constantine

 

سیستم مورد نیاز  :

OS: Windows 98/ME/2000/XP
Processor: 1.5 GHz
Memory: 256 Mb
Hard Drive: 2.5 Gb free
Video Memory: 32 Mb
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c

 

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Constantine

حجم برنامه حجم بازی: ۱.۶GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

دانلود

پارت ۱ با حجم ۱ گیگابایت

دانلود

پارت ۲ با حجم ۶۳۳ مگابایت 

 

 

مطلب دانلود بازی Constantine برای PC را به اشترک بگذارید

راهنمای عمومی نصب بازی ها ( کلیک کنید )

نویسنده : مرتضی ، نظرات : ۸ نظر