آموزش دانلود از سایت

دانلود بازی Grand Theft Auto Chinatown Wars برای اندروید

GTA : Chinatown Wars

بازی اندروید Grand Theft Auto Chinatown Wars

جی تی آی چاینا تاون وار – GTA چینی

پیش نیاز اندروید : نسخه ۴.۰ یا بالاتر

حجم ۵۰۰ مگابایت

Grand Theft Auto: Chinatown Wars یکی دیگر از سری بازی های GTA می باشد که توسط Rockstar Games عرضه شد در ابتدای بازی که آن تبهکاران شما را در داخل رودخانه می اندازند شما باید با ضربه به شیشه ی ماشین آن را شکسته و از ماشین بیرون بیایید. در یکی از ماموریت ها که Zhou Ming به شما میدهد شما وظیفه دارید که ماشین هایی را که بمب گذاری شده را خنثی کنید که در نوع خود خیلی جالب بود. و یا برای درست کردن کوکتول مولوتف باید به پمپ بنزین رفته و بطری ها را پر از بنزین کرده و … . این جور موارد بسیار در بازی دیده میشوند که اگر بخواهیم تک تک آنها را نام ببریم شاید فقط یک نقد کامل را باید به آنها اختصاص دهیم.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

داستان:
داستان بازی حول محور فردی چینی به نام Huang Lee میگردد. خانواده ی او از اشراف زادگان بوده اند و همیشه از احترام خاصی در شهر برخوردار بوده اند. پدر لی (Traid) رئیس یکی از بزرگترین باند خلافکاری در این شهر است. کل داستان این را بیان میکند که شما باید دنبال شمشیر خانوادگی خود بگردید. و اما قضیه ی این شمشیر….
این شمشیر نشان خانوادگی خانواده ی لی است. لی پس از ورود به لیبرتی سیتی از پدرش مامورت میگیرد که این شمشیر را به عمویش برساند. بعد از چند لحظه شاهد حمله ی تبهکاران به لی و پدر لی هستیم. در این درگیری پذر لی کشته می شود و خود لی به شدت زخمی میشود. لی در هنگام فرار توسط افراد گروه دزدان شمشیر دزدیده میشود. این تبهکاران بر این تصورند که او به شدت زخمی است و توان هیچ کاری را ندارد بنابراین لی را در داخل رودخانه می اندازند و او را رها میکنند. از این جا به بعد کنترل بازی در دست ماست. لی پس از شکستن پنجره ی ماشین و بیرون آمدن از آب سریع به طرف عموش Kenny Lee میرود و تمام قضیه را برای عمویش توضیح میدهد. عموی لی بعد از شنیدن این خبر بسیار عصبانی میشود. او میخواست با تحویل دادن شمشیر به Hsin Joaming (رئیس کل گروه مافیای چینی ها) خود را پیش وی عزیز کرده و به عنوان جانشین او معرفی شود. اما چند نفر دیگر نیز خواستار این مقام بودند که یکی از آنها پسر خود رئیس است و نفر دیگر یکی از بالا رتبه ترین عضو این گروه است.
پس از این اتفاق Kenny Lee به لی و چند نفر دیگر ماموریت پیدا کردن شمشیر را میدهد و به پیدا کننده ی شمشیر قول پول و مقام می دهد.

اما لی در این بین فقط به سود خودش کار میکند. او برای این ۳ نفر کار میکند. کمی جلوتر سرو کله ی ایتالیایی ها نیز در بازی پیدا میشود و لی نیز به مقابله با آنان میپردازد.

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Grand Theft Auto Chinatown Wars

حجم برنامه حجم بازی: ۵۰۰MB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸


برای دانلود نسخه ی جدید این بازی به پست زیر مراجعه کنید

http://downloads98.com/1394/11/11/grand-theft-auto-chinatown-wars-v1-01-mod-for-android/

 

با عضویت در خبرنامه همیشه بروز باشید.

ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

آموزش دانلود آهنگ ها

مطالب مشابه با این مطلببرچسب ها :
دانلود بازی 2 نفره دانلود بازی برای بچه ها دانلود بازی سثلش دانلود بازی بچگانه بازی برای کودکان بازی کودکانه دانلود سریع بازی دانلود بازی جذاب دانلود بازی قدیمی دانلود بازی sega دانلود بازی کم حجم دانلود بهترین بازی سگا sega game دانلود بازی خاطره انگیز دانلود بازی سگا