» راهنمای قدم به قدم بازی Mortal kombat Shaolin Monks

امروز دوشنبه , ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ شما در پاپ فا هستید.

تبلیغات


تماس با ما

در صورت داشتن مشکل با شماره 09369555630 تماس بگیرید یا با ایدی تلگرام @morti72
آدرس کانال تلگرام @downloads98

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود از سایت

راهنمای قدم به قدم بازی Mortal kombat Shaolin Monks

راهنمای قدم به قدم بازی Mortal kombat Shaolin Monks

راهنمای قدم به قدم تمام مراحل بازی  Mortal kombat Shaolin Monks

در حالت Single Player که یک بازی تک نفره و حالت داستانی بازی است Kung lao و Liu Kang را به عنوان بازی کن می توانید انتخاب کنید. با انتخاب Kung Lao بازی را شروع کرده و وارد منطقه اول بازی می شویم . چند دقیقه ای را باید صرف اشنایی با دکمه ها و زدن ضربه ها ی ان کرد . با دکمه ی R2 شما می توانید سنگ ها را از روی زمین بردارید و به سمت حریف پرتاب کنید .موقعی که بازی را وسط غار جانوران وحشی شروع می کنی چشم هایی را در درون غار مشاهده می کنید که نظاره گر شما هستند . لحظه ای بعد موجودات شیطانی بیرون می ایند و باید با ان ها بجنگید .پس از اینکه از شر نخستین دشمنان خلاص شدید یک نشان اژدهای ابی ظاهر می شود ان را بگیرید تا ریدن حرکت های مخصوصی را به شما گوشزد کند . سپس شیاطین جدیدی ظاهر می شود . استخوان های جمجمه ها نیز در سر تاسر منطقه هستند . ان ها را می توانید می توانید خراب کرده و امتیاز جمع اوری کنید . اگر یکی از شیاطین را به سمت استخوان ها ی اویزان بر روی دیوار پرتاب کنید نشان قرمز رنگی ظاهر می سود که با گرفتن ان قفل فن جدیدتان باز میشود .پس از نابودی شیاطین نشان ابی را گرفته تا بازی را ادامه دهید .با باز شدن دریچه سمت راست وارد منطقه بعدی شوید .

منطقه ۲

وقتی وارد این منطقه می شوید دریچه های اطراف بسته می شوند . نشان اژدهای ابی را گرفته تا ریدن چگونگی خارج شدن از اینجا را به شما یاد اوری کند .شیاطین زیادی در این منطقه ظاهر می شوند . ان ها را از پای در اورده و نشان های اژدهای ابی را بگیرید .شیاطینی دیگر ظاهر می شوند . یک نشان قرمز سمت راست اتاق بالای ورودی می بینید . دسترسی به ان سخت می باشد . شما باید یکی از شیاطین را به هوا پرتاب کرده تا به ارتفاع بلندتر بپرید تا دستتان به نشان قرمز برسد . البته اگر نشان را نگرفتید می توانید بازی را ادامه بدهید .سمت راست یک نشان ابی اژدهای دیگر را بگیرید تا ریدن راجع به سلاح جدید که یک شمشیر است سخن بگوید . شمشیر را از روی زمین بردارید و با ان شیاطین را از بین ببرید . دریچه ی سمت راست باز میشود و می توانید وارد شوید .

منطقه ۳

در این منطقه باید با انجام دادن کومبو ها یی نشان فاتالاتی را ظاهر کنید .

فاتالاتی یک : پایین – چب – بالا – راست – ضربدر یا مربع

دشمن را ازبین برده و استخوان ها را منفجر کنید تا در سمت چب بازشود . وارد شده و نشان قرمز را که پشت یک سلول مخفی شده ر ا به دست اورید . ( با قرار دادن هر بازیکن برروی دریچه ها ) .وسط اتاق نیزیک چلچراغ اویزان است یکی از شیاطین را به بالا پرتاب کنید و حرکت Throw را انجام دهید .

منطقه ۴

دشمنان را ازبین برده و جایی که نشان کلید درپشت دیوار نشان داده می شود با پرتاب یکی از شیاطین به سمت ان خراب کنید تا راهی برای ورورد به منطقه بعدی باز شود .

منطقه ۵

در این منطقه می توانید در جایگاه مخصوص با زدن دکمه R2 بازی را ذخیره کنید .وقتی مسیر را روی پل ادامه می دهید پل خراب شده و به سمت پایین می افتید . با رئیس مبارزه کنید و او را از پای در اورید . سپس از طریق سکو هایی که در سمت چب محوطه قرار دارند بالا بروید . برای دیدن سکو ها دکمه ی R3 دید دوربین را وسیع تر می کند . البته قبل از اینکه از سکو ها بالا روید نشان اژدها را که قدرت پرش شما را زیاد می کند بگییر ( پس از نابود کردن رئیس ) . از سکو ها بالا رفته و و از شکستگی پل به سمت راست بپرید ( دویدن + ضربدر و سپس R1 ) به محل ذخیره ی بازی برگشته و بازی را ذخیره کنید .دوباره ازشکستگی پل به سمت چپ بپرید و مسیر را ادامه دهید . اگر دوربین را به نمای نزدیک ببرید یک نشان قرمز را روی سکوی پایین سمت چب می بینید ان را بگییرید . در ادامه پل چوبی را در سمت چپ مسیر خواهی دید . بر روی پل مبارزه ای را حواهید داشت . پس از مبارزه راه را ادامه دهید و وارد مرحله بعد شوید .

یک صحنه ی کتاه و توضیحی درباره ی تاریخ مورتال کمبات ۲ .

وارد اموزشگاه Wu Shi می شوید .

منطقه ۱

این اموزشگاه در یک مرحله جنگلی واقع شده است . پس از مواجه شدن با افراد Baraka و از پای در اوردن ان ها و در ادامه ی مسیر به یک تقاطع میرسید . مسیر سمت چب به نیزه ها و مسیر سمت راست به انتهای یک پل میرسد . مسیر سمت چپ فعلا درد دسترس نمی باشد . سمت راست را ادامه دهید تا در انتهای پل به توده ی سنگ ها برسید . با ضربه به سنگ ها ان ها را خراب کنید . برگشته و جایی که یک راهب با با جنگ جویی در حال نبرد است به تیرک های چوبی ضربه بزنید تا گوی سبز را بگیرید . در پایین این قسمت جاده ای وجود دارد که به چاله هایی با ستون های وسط ان ها و سیخ هایی که در پایین چاله ها ی یک محوطه ی میدان مانند با دو ستون کوچک سنگی سمت راست وجود دارد .روبه روی ستون یک پرتاب کننده می بینید . در اینجا باید یکی از حریف ها که هر بار او را بکشید باز ظاهر می شود را توسط دکمه ی R2 بلند کرده و به سوی پرتاب کننده بفرستید تا پرتاب کننده او را به سمتی دیگر پرتاب کند . سپس برگردید و از پله ها بالا رفته تا دو نفر حریف را منار گوی های خار دار اماده ی مبارزه می بینید . در اینجا باید نیز یکی از ان ها باید با زدن دکمه ی R2 به سوی گوی ها پرتاب کنید تا مسیر باز شود . البته فعلانمی توانید وارد ان شوید .پایین پله ها نیز یک پرتاب کننده وجود دارد . یکی از حریف ها را روی ان بیندازید . هر بار که از پله ها بالا بروید و برگردید این دو حریف ظاهر می شوند تا وقتی که بتوانید این کار را به موفقیت انجامش دهید .در سمت راست پله ها ( پایین ) نیز یک پرتاب کننده ی دیگر وجود دارد روی ان نیز یکی از حریف ها را بیندازید تا ان را به نقطه ای پرتاب کند که بعد از چاله های سیخ دار می باشد . به انجا رفته و بعد از گرفتن گوی قرمز از قلوه سنگ ها بالا رفته تا وارد منطقه ای جدید شوید .تمام راه به پایین سمت راست بروید .

منطقه ۲

در اینجا به پایین دیوار بپبرید . سه مبارز خواهی دید . Johny Cage را نیز کنار خود خواهی داشت . در اینجا می توانید با زدن دکمه استارت و رفتن به روی منوی Move مقداری توانایی های جدید خریداری کنید .به سخنان Cage گوش داده و توسط تونل کوچک به اموزشگاه بروید . پس از شکست دادن حریف ها دریچه ای باز می شود . یک صحنه نیز از خراب شدن دیوار اموزشگاه خواهی دید . سمت چپ صحنه در گوشه ی دیوار سوراخی می بینید. به داخل ان بروید .

منطقه ۳

مسیر را به سمت راست ادامه دهید تا به Cage برسید و مبارزان را از پای دراورید . Johny Cage مشغول باز کردن مسیر می شود و شما حریف را از پای در می اورید.پس از باز کردن مسیرCage شما را به ان فرا می خواند . برگشته و دوباره به مسیر پایین سوراخ بروید . در اینجا از دالان رد شده و نشان اژدهای سبز را بگیرید . با کمک Johny Cage تمام حریف ها را از پای دراورده و شمشیر را نیز بردارید .پس از گرفتن شمشیر به حیاط اصلی برگشته و از راه باریک کنا حوضچه ماهی ها از سکو بالا رفته و روی پل طناب دیگ های مذاب را باشمشیر پاره کنید . صحنه ای از ریختن مواد مذاب بر سر حریف ها می بینید .اینک یک دریچه راه جدید در حیاط پایین به اموزشگاه باز شده است . پایین رفته و وارد راه جدید شوید . johny cage نیز با شما می اید .

منطقه ۴

پس از دیدن صحنه ای به سمت پایین امده و سمت راست بروید . از اتش مجسمه ها جا خالی داده و مسیر را ادامه دهید تا خارج شوید .

منطقه ۵

اینک بخش های زیادی از اموزشگاه در شعله های اتش می سوزد . سعی کنید به راهبه ها حمله نکنید زیرا اتش ان ها نیز به شما اسیب می رساند . پس از گذشتن از دیوار اول شعله ها به دومین دیوار اتش می رسید . درون این قسمت که یک اهرم است که باید اهرم ان را بکشید . جلو ی اهرم رفته و با دکمه R2 و سپس زدن ضربدر متراژ سبز را بالاتر از خط نشان برده و دکمه L1 را بزنید تا اهرم را ازاد کنید . صحنه ای خواهید دید که یک دریچه بالا امده و جریان ابدر طول راهروی باریک به سمت اتش روان خواهد شد .از طریق دیواره های اتاقک ها ی سمت چپ حیاط به روی سقف خانه ها رفته و از طریق ان به بالای دیوار بروید . در بالا یک اهرم دیگر روی برج قرار دارد . ان را نیز مانند قبل رها کنید تا اب از راهرو به سمت حیاط جریان پیدا کند .اهرمی دیگر را باید فعال کنید . رو به روی همین برج سمت راست در مسیر اب بروید ان را خواهید دید . ان را نیز فعال کنید . از برج نیز پایین امده و سمت راست قبل از مجسمه به پایین در مسیر اب بپرید . جلو تر یک برج دیگر و اهرمی دیگر وجود دارد . ان را نیز فعال کنید .مسیر اب را ادامه داده و تا به انتها برسانید . سمت راست روی سقف خانه بپرید و از این سقف به سقف خانه سمت راست پریده تا بتوانید به اخرین برج بروید و پی از شکست دادن Tarkata اخرین اهرم را فعال کنید . جریان اب تمام شعله ها را خاموش می کند .به پایین پریده تا صحنه ای از lao و liu ببینید . از مسیری که در سمت چپ حیاط باز شده است خارج شوید . صحنه ای از شوخی lao و liu .

منطقه ۶

با دیگر به منطقه مجسمه ها برگشته اید . با دقت جهت یابی کنید . سمت چپ مسیر را بروید تا در انتها به گودالی با دیوار های سیخ دار برسید . دو حریف را از پای دراورده و از سکوها پایین رفته و از تنه درخت های خار دار رد شوید . در ادامه یکی از دو حریف را روی پرتاب کننده بیندازید . جلو تر رفته و از تپه کوچک بالا رفته و سمت چپ محل ذخیره بازی را خواهید دید . بازی را ذخیره کنید . نفس راحتی خواهید کشید .پس از ذخیره کردن بازی به سمت راست بروید .

ورودی جدید :

با ورودی به این منطقه با دو نفر که اشعه های ارغوانی و سبز شلیک می کنند مواجه می شوید . با از بین بردن ان ها مسیر هایی پیش روی شماست .به سمت راست اولین انشعاب سمت بالا که وسط ان پل ریزش کرده است بروید . با کمک دویدن و دکمه ی R2 بپرید تا به ان طرف دسترسی یابید. در اینجا راحت می توانید مهاجمان را بگیرید و به خارج از پل پرتاب کنید . مسیر را جلو رفته و انتها قسمت نورانی ابی که نوشته Evil Monastery ظاهر می شود بروید .

Evil Monastery

منطقه ۱

صحنه ی کوتاهی از Kitana را می بینید . جلو رفته و قبل از ورود به دیر صحنه ای دیگری خواهید دید که می گوید kitana متحد ماست و باید اورا پیدا کنیم .وقتی کنترل بازی را در اتاق بدست می گرید سه غول به شما حمله می کنند . با از بین بردن ان ها یکی دیگر ظاهر می شود . ان ها را از پای در اورده و در بالا ی پله ها در بالکن اهرم را بکشید . با کشیدن اهرم . دو زایده ی تیغ دار در پایین ظاهر می شود .پایین امده و روی هر یک از ان ها یکی از مهاجمان را بیندازید تا در بالا مسیری جدیدی باز شود . بالا رفته انجا یک نشان اؤدهای طلایی پشت یکی از پنجره ها می بینید . شیشه را با پرتاب یکی از مهاجمان به شیشه ها بشکنید و سپس با پرتاب شهاب ثاقب با Kang یا توسط کلاه Lao ان را بگیرید .

منطقه ۲

در بالا مهاجمان تیر انداز را از بین برده وسپس Handlr را روی سیخ های کنار دیوار انداخته تا بتوانید تا بتوانید روی بدنش بپرید و لبه ی دیوار را گرفته و روی سکو ی بالایی بروید . از پله ها بالا رفته و وارد منطقه ی بعدی شوید .

منطقه ۳

در بالای پله ها مهاجمان را از پای در اورده و قبل از انکه کسان دیگری بیایند از مسیر پله ها بالا رفته و وارد منطقه بعدی شوید .

منطقه ۴

با گرفتن نشان اژدها در بالا صحنه ای از یک موتالاتی نشان می دهد که در یک لحظه چند دشمن را ار پای در می اورد . سه غول از بالا به پایین می ایند . ان ها را می توانید به بیرون پرتاب کنید . تا رایدن بگوید که چگونه موتالاتی بزنید . نرده ها کنار می روند و می توانید از این محل خارج شوید .سمت راست از این محل خارج شوید . در بالا مبارزات را انجام داده و مسیر را ادامه دهید . ار بریدگی که در پایین ان تیغ وجود دار بپرید و باز مبارزات را انجام دهید . اگر موتالاتی را یاد گرفته باشید می توانید اجرا کنید وگرنه انها را به بیرون پرتاب کنید تا از شرشان راحت شوید .نرده کنار می رود و با پرش به انطرف بروید و دوباره مبارزات را تکرار کنید .مسیر را به بالا ادامه داده تا به محل ذخیره بازی برسید .در ادامه کیتانا را می بینید که سما را دعوت به مبارزه می کند . اما در حین مبارزه میدان را خالی کرده و می رود . ما باید او را ازاد کنیم .Lao و Liu او را تعقیب می کنند . او فعلا زندانی است و توسط مجسمه ها گرفتار شده است . در حین مبارزه می وتانید یکی از ان ها را درون قفسی که در دو طرف محوطه است انداخته و دیگری را از پای در اورید . البته این برای چند لحظه می باشد .در اینجا وقتی نشان فاتالاتی ظاهر شد باید سریع ان را اجرا دهید .در پایان مبارزه و پس از نشان دادن صحنه هایی یک نشان اژدها دریافت می کنید .گوی های نورانی زرد را نیز که نشان تجربه هستند را دریافت کنید و به سمت ورودی به طرف Monastery بروید . در اینجا می توانید به محل ذخیره ی بازی برگردید و بازی را ذخیره کنید . اگر به بالا برگردید نیز نشان قرمز را دریافت خواهید کرد .به پاییین و برای حذف نرده ها باید مجسمه های راهب ها را در طول مسیر بشکنید . اینک توانایی ان را بدست خواهید اورد ( ضربدر – دایره – دایره ) . مجسمه ها را شکسته و مسیر را ادامه دهید .

وارد مسیر انتقالی شده و دمو را نگاه کنید .

ورودی دوم :

مزاحمان را از پای دراورده و مسیر بالا سمت راست را ادامه دهید . دو مزاحم را از پای داورده و وارد مسیر Living Forest شوید .

Living Forest

منطقه ۱

با ورود به این منطقه صحنه ی کوتاهی خواهید دید .مسیر را به سمت پایین ادامه داده و پس از خرد کردن مجسمه و درگیری با مزاحمان جدید می توانید بازی را ذخیره کنید . در اینجا می توانید مزاحمان را به بالا ی درخت خاردار پرتاب کنید تا از بین بروند . سپس به سمت راست کنار درخت بزرگ ( پرش بلند ) وارد مسیر شوید . اشباحی سریع و تیغ دار به شما حمله خواهند کرد . ان ها را از پای در اورده و در انتهای مسیر – جایی که جلوی ان تیغ های جنگلی مانع ادامه مسیر هستند با یک پرش بلند لبه ی سکو را گرفته و وارد در شوید .

منطقه ۲

در این مسیر با دو مسیر مواجه می شوید . هم می توانید جلو بیایید به پایین سکو – جایی که اب جریان دارد . جایی که مار ها از اب بیرون می ایند وو قست بلعیدن ما را دارند و یا می توانیم مسیر خشکی را ادامه دهیم . با پیمودن مسیر خشکی با دو Corpses مواجه می شوید و باید ان ها را ازبین ببرید . پس از غلبه بر انان وا رد مسیر سمت راست – جایی که دو مجسمه جلوی ورودی قرار دارند شوید .

منطقه ۳

در اینجا نیز مار هایی سر از اب بیرون می اورند و قصد حمله دارند . درختی نیز با پنجه های خود قصد گرفتن شما را دارد . بهترین راه مقابل با دو سرباز نگهبان – انداختن سپرهایشان است . ان ها را از بین برده و مجسمه ها را بشکنید سپس از سکو ها در سمت راست بپرید تا به انطرف برسید . مواظب نیش مار ها نیز باشید . در اخرین پرش نیاز به یک پرش بلند دارید تا بتوانید سکوی بالایی را گرفته و خارج شوید .ابتدا بر روی سکو های سمت راست ابشار ها بروید سپس سکو ها را مرتب چب و راست بالا بپرید تا به بالای ابشار برسید . و جلو بروید تا از این منطقه خارج شوید .

منطقه ۴

در اینجا نیز مار ها منتظر استقبال از شما هستند . با ورود به وسط حوضچه – مارها سر از اب بیرون می اورند و تیغ هایی دور تا دور حوضچه را فرا می گیرند . در اینجا باید به طرف هر یک از مار ها یک Corpses پرتاب کنید تا مار ها یکی یکی پایین بروند و می توانید بازی را ذخیره کنید .پس از ذخیره ی بازی – در رو به رو از سکو بالا رفته و سمت راست – یکی از دو Corpse را به سمت دهان درخت کنید تا دمویی از باز شدن مسیر ببینید .می توانید بازی را ذخیره کنید . و از سکو بالا رفته و وارد مسیر جدید شوید .

Reptiles Lair

منطقه ۱

وقتی وارد این منطقه می شوید دریچه پشت سرتان بسته می شود . به وسط اتاق که بیاید در های کوچک دو طرف باز شده و سرباز های Clay به سمتتان امده و به عقب بر می گردند . شما باید ان هارا یکی پس از دیگری سریع نابود سازید .پس از انجام این کار باید با چهار مجسمه بحنگید . در اینجا باید کمی سریع باشید . در دوره ی بعدی باید با ۵ نفر بجنگید و این مقداریسخت تر می باشد .پس از اجرای کامل این مبارزات – یک نشان اژدها ظاهر می شود . با گرفتن ان – یک بروتالاتی به دست می اورید که توانایی جدیدی برای نبرد با دشمنان چندگانه است .چهار Corpses سر می رسند و رایدن می گوید به ان ها فاتالاتی بزنید . با از بین بردن ان ها به منطقه بعد بروید .

منطقه ۲

در این منطقه خود را در یک تونل بلند با مجسمه های سربازان Clay می بینید . تمامی مجسمه ها را بشکنید و گوی های مهارت و سلامتی را بگیرید .در پایان تونل – یک باریکه راه به سمت بالا وجود دارد – به انجا رفته و وارد در شوید تا به منطقه بعدی بروید .

منطقه ۳

در این منطقه یک مار عظیم الجثه دور ستون ها می چرخد و هیچ راهی برای بیرون رفتن وجود ندارد . به ما ر نیز صدمه ای وارد کنید مگر انکه ستون هایی که مار دور ان ها می چرخد را خراب کنید . اولین ستون سمت چپ صحنه که با اقیه ستون ها فرق می کند و قسمتی از ان شکسته است را سه بار ضربه ی قدرتی ( با نگه داشتن دایره ) بزنید تا فرو بریزد و صحنه ای ببینید .اینک از روی سکو هایی که در محل ستون های خراب شده بر جا مانده بالا رفته و روی بالکن قرار گیرید و به ستون بعدی ضربه بزنید . ستون سوم را نیز به همین طریق خراب کنید و مسیر را ادامه داده و از جایی که مار از درون دیوار بیرون می ایند توسط پرش بلند به سمت رو به رو پریده و ستون چهارم را نیز ضربه بزنید تا فرو بریزد و مبارزه ای با Reptile داشته باشید .پس از پایان مبارزه بدن مار کنار های دیوار افتاده و باید دنبال راهی خروج از این محل بگیرید . سمت راست صحنه سر مار و چشم او را می بینید – تقریبا دو قدم به سمت چپ چشم مار جایی است که نزدیکترین قسمت بدن مار به دیوار می باشد ( قسمت شطرنجی مانند ) به دیوار ضربه زده و از ان بالا بروید تا از این جا خارج شوید .پس از انجام مبارزه – تمام مسیر را به عقب و به Living Forest برگردید . پس از ورود به این قسمت یک صحنه کوتاه می بینید . مسیر را به عقب برگشته تا به محلذ ذخیره بازی ( نزدیک قسمت شروع Living Forest ) بازی را ذخیره کرده و از ورودی خارج شده و به The Portal بروید .

The Portal :

به بالا رفته و به مسیر Soul Tombs بروید و بازی را ذخیره کنید .در این قسمت مبارزاتی را با افراد Trakata باید انجام دهید و مناطق جدیدی را یکی پس از دیگری طی کنید . وارد دری که با نوشته قرمز بالای سر در ان مشخص می باشد بروید . در اینجا نیز مزدوران را به سمت تیغ های روی دیوار پرتاب کرده و وارد در وسط سالن شوید . این جا نیز دشمنان را از پای در اورید و در جایی که جمجمه هایی را روی دیوار چسبیده می بینید به وسیله ی ان از دیوار بالا بروید . در بالا – سمت راست تصویر – کجسمه راهب را با ضربات قدرتی به پایین بیندازید تا مسیری باز شود . مسیر را از منار دیوار با توجه به پرش هایی که باید انجام دهید رفته و در انتها نشان اژدها را بگیرید . پایین امده و این بار پس ازرفتن از جمجمه های روی دیوار سمت چب بروید و وارد در شوید .در اینجا از تیغ هایی که جلوی راهتان از زمین بیرون می زنند رد شده و اهرم سمت چپ میدان کمبت را توسط زدن پی در پی دکمه ضرب در بکشید . مسیر تیغ ها را برگشته و اینک اهرم دیگر را در سمت چپ بکشید . البته این باید زمانی باشد که نگهبان پشت در سمت راست به نزدیک در رسیده باشد تا در به او اصابت کند و در جای خود بر زمین بماند . در غیر این صورت باید این کار را تکرار کنید .مسیر سمت راست را ادامه داده و در انتها اهرم دیگر را نیز بکشید تا در سمت چپ میدان کمبت بازشود . اینبار نیز باید سر باز نگهبان را توسط در از پای در اورید . مسیر را طی کرده و وارد در شوید . در اینجا نیز مزدوران را به سمت قلاب وسط سالن پرتاب کنید و وارد در سمت چپ شوید . در اینجا مزدوران را از بین برده و دیوار کوتاه وسط راهرو را خراب کنید تا نشان کمبت طلایی ظاهر شود . سپس با پرتاب شهاب به ان دریافتش کنید . سمت چپ رفته یک زور ازمایی دیگر را باید روی سکویی که می بینید انجام دهید تا سکو را خرد و دری دیگر باز شود .تمام مسیر را برگشته در جایی که در دمو دری با شنان قرمز را نشان داد بروید . غول این قسمت را از پای داورده و راه را برگردید تا به محل ذخیره بازی برسید . بازی را ذخیره کرده و اینبار وارد در با نوشته سبز شوید . در اینجا مزدوران را از پای دراورده و به جلو رفته وارد در رو به روشوید . مسیر را به راست طی کرده و وارد در شوید . سکو های معلق را طی کرده و وارد در سمت راست مسیر شوید . اینک در اتاقی هستید که پنکه ای اویزان از سقف می چرخد – وارد در سمت راست شوید . وارد قسمتی می شوید که تیغ هایی را چسبیده به سقف می بینید . در اینجا باید یکی از مزدوران را با زدن زیر چانه ( مثلث + R1 ) به سوی تیغ ها پرتاب کنید تا این تیغ ها به پایین بیفتد و بتوانید از طریق رفتن روی ان که اینک مثل سکو عمل می کند بالا بروید . پس از پریدن و رفتن لبه طاق – به بالا می روید و مسیر را به سمت چپ بروید و وارد در شوید . پس ازطی مسیر سمت چپ به محلی می رسید که پنکه ای بزرگ را زیر سکو یی معلق در هوا در حال چرخیدن می بینید . روی سکو رفته و مزدوران را روی پنکه بیندازید تا پنکه از حرکت باز ایستد . سپس با پریدن روی سکو لبه دیوار رو به رو را گرفته و از ان بالا بروید . مسیر بالکن را به سمت راست بروید تا به محلی برسید که با ایستادن روی نشان مخصوص خنجر از دست مجسمه ای در قسمت دیگر به زمین بیفتد .تمام مسیر را برگشته و به محلی بروید که شمشیر از دست مجسمه به زمین افتاده . شمشیر را برداشته و با ان دو مزدوری را که وزنه هایی را که وزنه هایی را کنار دیوار بالای سر خود نگه داشته اند را از پای دراورید وزنه ها ازاد شده و مسیر باز می شود . وارد در شده و دمویی کوتاهی را نگاه کنید . سپس مبارزاتی را با مزدوران خواهید داشت و در جایی که نورانی است و پیغامی مبنی بر زدن ضربان قدرتی نشان داده می شود ضربه قدرتی بزنید تا نور از بین برود . راه را برگشته و به محل ذخیره ی بازی بروید . اینک مسیر جدیدی باز می شود . می توانید وارد ان مسیر شوید . واد شده و پس از دیدن دمو با Baraka رییس این قسمت مبارزه کنید . پس از اینکه او را یک بار با زیر چانه به سقف پرتاب کردید شمشیر هایی ازاد می شود و باید شمشیر ها را یکی پس از دیگری در بدنش فرو کنید . سپس اخرین کار زدن فاتالاتی است را انجام دهید تا بر او غلبه پیدا کند .مسیر Wu Shi Academy نمودار می شود . وارد شوید و دوباره به اموزشگاه Wu Shi می روید .در اموزشگاه Wu Shi به روی خانه چوبی رو به رو پریده و بالا رفته سپس روی دیوار قلعه جایی که اب جریان دارد مسیر اب را جلو بروید ( سمت راست ) از سکو بالا رفته و سمت دیگر پایین بیایید . مجسمه را خراب کرده و به جلو بروید . پایین پریده و به مجسمه ضربه بزنید . اینک قدرت راه رفتن روی دیوار صاف را با کمک R1 در یافت کرده اید . روی سکو کوچک رفته و به صورت اریب و با کمک R1 به سمت دیوار قلعه برگردید . مسیر را برگشته و دوباره به Soul Tombs بروید . از در دیگر خارج شده و بازی را ذخیره کنید . البته قبل از ان در soul Tombs روی سکو ی سمت چپ رفته و نشان کمبت را بگیرید .از خروجی ( Exit ) خارج شده و به Portal بروید . در اینجا از سکو به پایین پریده و به سمت چپ رفته و از خروجی ( ابی رنگ ) خارج شده تا به محلی برسید که نشان کمبت را کف محوطه می بینید . روی دیوار نیز جای قرار گرفتن نشان کمبت طلایی را خواهید دید . سمت راست این نشان از دیوار داخل فرو رفتگی با کمک R1 از دیوار بالا رفته و لبه دیوار بالا رفته تا در قسنت بالاتر قرار بگیرید . مزدوران را بین برده تا مسیری در سمت چپ به نام Wasteland باز شود . به انجا رفته و بازی را ذخیره کنید . پس از مبارزات با دشمنان جدیدی از دیواری که سر مجسمه ها داخل ان قرار دارد بالا رفته و از بریدگی سمت راست پریده و از پل طنابی رد شوید . در بالا نشان کمبت را سمت چپ محوطه بگیرید .به جایی که جلوی چار چوپ در پیغام می دهد که اجساد کشته ها را مسدود کرده اند بروید و با شمشیر را ه را باز کنید . پش از وار شدن به محوطه جدید در اینجا حوضچه ای میبینید که با پرتاب مزدوران به داخل ان رعد و برق انها را ازبین می برد . این کا را انجام داده و سپس جلو ی نشان کمبت رفته و حرکت شکستن سنگ را انجام بدهید و از همان دری که امدید دوباره باز گردید . اینک مسیر جدیدی باز می شود به انجا رفته و پس از دیدن دمو با Sub Zero مبارزه کنید . پس از مبارزه سوار قایق شده . و به محل جدیدی می روید . پس از پیاده شدن از قایق Sub Zero میرود و روی دیوار روبه رو یخ پرتاب می کند . روی یخ ها ضربات قدرتی بزنید تا دیوار خراب شده و وارد در شوید . در اینجا با مزدوران مبارزه کرده و ان ها را روی سیخ ها پرتاب کنید تا از بین بروند . سمت چپ دستگاه سیخ دار – از دیوار بالا رفته و سمت راست نشان قرمز گالری عکس را بگیرید و پس از برکشتن به سمت چپ دستگاه سیخ دار – در بالا وارد خروجی شوید . در اینجا نیز مبارزه ها را انجام دهید و در جایی مه Sub Zero روی دیوار یخ درست می کند توسط R1 به انطرف بریدگی بروید .پس از دیدن دمو بازی را ذخیره کرده و وارد در روبه رو شده تا مبارزه ای را با غول چهار دست داشته باشید . پس از انجام مبارزه نشان کمبت را گرفته و از خروجی به محل ذخیره بازی برگرید . در اینجا به خروجی The Dead Poul بروید . مزدوران را با زیر چانه بر روی قلاب ها ی اویزان و اسید بیندازید .که نشان دیگر کمبت که دریافت قدرت جدید است سمت چپ صحنه ظاهر شود . ان را بگیرید . وارد مسیر جدید شده و توسط R1 و ضربدر از چوب ها گرفته و به مسیر سمت چپ بروید .در اینجا نیز پس از انجام مبارزاتی باید به Netherrealm در بالاترین قسمت بروید . پس از ذخیره بازی از راه باریک و پلکانی مسیر را به جلو ادامه دهید . در طوا این مسیر مار پیچ باریک دمو هایی خواهید دید و مبارزاتی را انجام خواهید داد . در انتهای مسیر برای مبارزه با Scorpion وسط محوطه ایستاده و وقتی او به سمت شما قلاب پرتاب کرد شم R2 را بزنید تا او را از بالا به پایین بیاورد و با او مبارزه کنید .پس از شکست دادن Scorpion مسیر را به جلو رفته و در قسمت بعد با اسکلت او نیز نبرد کرده و نشان کمبت را بگیرید . اینک مسیر را برگشته و پس از ذخیره بازی به Thev Portal برگردرید . در اینجا مسیر را به پایین امده و به The Foundry که اینک باز است بروید . پس از ذخیره ی بازی از سطح شیبدار سمت چپ صحنه بالا رفته تا صحنه ای ببینید . سپس به سمت چپ انتهای دالانی که وزنه هایی به پایین می افتد رفته و اهرم را بچرخانید . از تونل بیرون امده و وارد تونل سمت چپ محل ذخیره بازی شوید تا در انتها از حروجی بیرون بروید . در اینجا مواد مذاب همه جا را فرا خواهد گرفته . پس از عبور از مواد مذاب وارد دالان پایین سمت راست صحنه که در نقشه دو در را نشان می دهد شوید . در اینجا باید دشمنان را به درون اتشی که بالای ان دیگ اویزان است انداخته تا شعله اتش زیاد شده و دیگ به حرکت در اید . و دری را سمت راست صحنه باز کند . پس از باز شدن در وارد ان شوید و با Orochi Hellbeast و محافظانش مبارزه کنید . در پایان شما باید دو تن از محافظانش را بروی قلاب هایی که بر سقف اویزان است را بیندازید . سپس از دیوار سمت را ست بالا رفته و اهرم را در سمت راست بعد از حوضچه اتش به پایین بیاورید تا دیگ مذاب در بالا خالی شود . به سمت چپ بروید و قبل از حوضچه ی مذاب بعدی – جایی که داخل در گاه مانند سر در ان اتش روشن است دیوار را خراب کرده تا نشان کمبت طلایی ظاهر شود . با پرتاب شهاب ثاقب یا کلاه ان را بگیرید . به سمت چپ بروید و از حوضچه مذاب رد شده . و به بالای سکو رفته و از خروجی بیرون بروید . مبارزات را انجام داده و از خروجی دیگر بیرون بروید .اینک مسیری را که در بالای این منطقه باز شده است را می توانید وارد شوید . به انجا رفته و نشان کمبت را دروسط این منطقه بشکنید . اسلحه ای که ساخته می شود ( تبر طلایی ) بر داشته و دیوار رو به رو را خراب کرده و نشان گالری را بگیرید . اینک مسیر را به محل ذخیره ی بازی برگشته و از سطح شیبدار سمت چپ محل بالا رفته و به سمت راست بروید – جایی که دو کریستال بزرگ بر روی زمین به صورت استاده قرار دارند . با تبر کریستال ها را بشکنید و وارد مسیر جدید شوید . در اینجا با رئیس های بازی مبارزه کنید . مبارزات را انجام داده تا دموی اخر بازی را به تماشا بنشینید و این بازی را نیز به انتها رسانده باشید .

Kung Lao
فاتالیتی نصف کردن در هوا: ۳ بار بالا، راست، مربع.
فاتالیتی وزوز: دو بار راست، دو بار بالا، مربع.
فاتالیتی شکار خرگوش دوستانه: ۳ بار بالا، پایین، مربع.
فاتالیتی شکار خرگوش خصمانه: چپ، بالا، ۲ بار راست، مربع.
فاتالیتی پرتاب سر: چپ، راست، ۲ بار چپ، مربع.
تکه کردن: چهار بار راست، مربع.
سر درد: بالا، پایین، بالا، راست، مربع.
فاتالیتی تکه تکه کردن: ۲ بار بالا، چپ، بالا، مربع.
بروتالیتی تیغ: ۲ بار چپ، ۲ بار بالا، دایره.
موتالیتی کلاه: چپ، ۲ بار راست، چپ، مثلث.
موتالیتی گردباد: بالا، راست، پایین، چپ، مثلث.
برش بازو: چپ، راست، چپ، پایین، مربع.

Liu Kang
فاتالیتی قطع دست: پایین، چپ، راست، بالا، مربع.
فاتالیتی شکستن استخوان: چپ، ۲ بار بالا، راست، مربع.
فاتالیتی اژدها: پایین، راست، ۲ بار چپ، مربع.
فاتالیتی ترکیبی: چپ، راست، ۲ بار پایین، مربع.
فاتالیتی آپرکات: بالا، راست، پایین، چپ، مربع.
فاتالیتی ضربه سر: راست، بالا، راست، بالا، مربع.
فاتالیتی فوتبال شاولین: پایین، چپ، بالا، راست، مربع.
فاتالیتی استامپ: ۳ بار چپ، بالا، مربع.
بروتالیتی خشن: راست، بالا، ۲ بار پایین، دایره.
موتالیتی پوست اژدها: چپ، راست، ۲ بار بالا، مثلث.
موتالیتی رد آتش: بالا، پایین، بالا، پایین، مثلث.

مطلب راهنمای قدم به قدم بازی Mortal kombat Shaolin Monks را به اشترک بگذارید

راهنمای عمومی نصب بازی ها ( کلیک کنید )

نویسنده : مرتضی ، نظرات : ۱۹ نظر