» دانلود بازی God of War Ghost of Sparta برای PC

امروز چهارشنبه , ۴ بهمن , ۱۳۹۶ شما در پاپ فا هستید.

تبلیغات


تماس با ما

در صورت داشتن مشکل با شماره 09369555630 تماس بگیرید یا با ایدی تلگرام @morti72
آدرس کانال تلگرام @downloads98

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود از سایت

دانلود بازی God of War Ghost of Sparta برای PC

بازی کامپیوتر God of War Ghost of Sparta

بازی کامپیوتر God of War Ghost of Sparta

گاد آف وار گوست آف اسپارتا

خدای جنگ روح اسپارتا

GOW GOS

با حجم ۱.۶ گیگابایت

کریتوس باز گشته است، بازگشته است تا جواب سوال هایمان را در خاطراتش جواب دهد، اینبار نه در نقش برده، بلکه در نقش قاتل خدایان یونان. پس از موفقیت عنوان اول از این سری که بر روی کنسول دستی PSP منتشر شد، یعنی Chains of Olympus، دوباره شرکت Ready at Down دست به کار شد و با همکاری Santa Monica عنوانی انقلابی را برای کنسول دستی PSP منتشر کرده است. حقیقتاً داستان بازی یک از بهترین ها در این سری است که با ایجاد جذابیت در بازیباز و ترقیب وی به ادامه دادن بازی اورا درگیر خود میکند. همچنین در این نسخه جواب سوالاتی همچون چگونگی نقش بستن خطوط قرمز رنگ بر روی بدن کریتوس و زخم روی چشم راستش داده خواهند شد.

همیشه انسان ها بازیچه ی خدایان بوده اند، اما تابحال چه کسی توانسته است خدایان را بازیچه ی خودش بکند!؟ جواب کسی نیست جز کریتوس، قاتل خدایان. داستان این نسخه از بازی بین نسخه ی اول و دوم بازی اتفاق می افتد، زمانی که کریتوس در قله ی کوه المپ و بر روی تخت خدایی “آرس” که قبلاً اورا کشته مستقر شده است ولی هنوز کابوس هایش اورا تنها نمی گذارند؛ “آتنا” قبل از کشتن “آرس” به او قول داده بود که اگر اینکار را کرد، کابوس هایش را از او دور کند، اما او به قولش عمل نکرد، همین اتفاق کریتوس را خشمگین تر از قبل و زندگی را بر او پوچ گردانیده است. کریتوس دنبال پاسخی میگردد، پاسخی برای سوالات خویش، سوالاتی که جوابشان در خاطرات وی نهفته هستند. خاطراتی که در مقبره ی Poseiden در شهر آتنلانتیس رقم خورده اند. کریتوس کشتی خود را راهی آتلانتیس کرده است تا جواب سوالاتخود را بگیرد. “آتنا” به کریتوس میگوید که در مورد تحقیق در باره گذشته اش پا فشاری نکند و بهآنجا بازنگردد، اما کریتوس با بی اعتنایی به حرف وی سعی در رفتن به آتلانتیس دارد. آیا او قادر به گرفتن پاسخی برای سوالات خود خواهد بود!؟ این یک حقیقت است که هر بار نسخه ای جدید از God of Warعرضه می شود، صنعت بازی را در زمینه های تکنیکی و بصری چند پله به جلو می راند. همانطور که پیش بینی می شد، Ghost of Sparta تمام محدودیت های PSP را پشت سر گذاشت و صفی از صحنه های بسیار چشمگیر و حیرت انگیز را در پیش روی بازیکن ها به نمایش در آورد. زمانی که Chains of Olympus به عنوان اولین God of War روی PSP عرضه شد، همه بر این باور بودند که این محصول نهایت قدرت و قابلیت کنسول دستی Sony را به تصویر کشیده است. اما با عرضه Ghost of Sparta مشخص شد که بضاعت و توانایی این کنسول بیش از این ها بوده است. همانند Chains of Olympus دوباره شاهد درگیری کریتوس و دیگر اساطیر یونانی هستیم که اینبار این جنگجوی بی باک به دنبال پیدا کردن راهی برای رسیدن به برادر از دست رفته اش است. اما در کنار سیل عظیمی از نوآوری ها و جزئیات اضافه شده نسبت به قسمت قبلی که روی PSP عرضه شد، سیستم حرکت دوربین و فیلمبرداری از صحنه های مختلف بازی، همچنان سنت این سری را حفظ کرده و سعی شده تا با حرکات افقی همراه با کریتوس و همچنین بزرگنمایی در برخی از نقاط، تمام جزئیات محیط به بازیکن نشان داده شود. همچنین صحنه های نمایشی میان بازی نیز بسیار دقیق و زیبا طراحی شده اند و نکته مهم تر اینکه یکپارچگی خود را با بازی حفظ کرده اند. بازی با دورنماهای (Draw to Distance) خیره کننده (از مناظر دریایی گرفته تا کوه آتشفشان و معابد خدایان)، شما را وادار به درنگ و تماشا می کند. واقعا غیر قابل باور است که در یک کنسول دستی بتوان این همه المان با کیفیت در محیط قرار داد و به تمام آن ها حیات بخشید، طوری که شما حس می کنید تمامی عوامل طبیعی در محیط جان دارند.

تصاویر محیط بازی :

بازی کامپیوتر God of War Ghost of Sparta
بازی کامپیوتر God of War Ghost of Sparta
بازی کامپیوتر God of War Ghost of Sparta

آموزش اجرای بازی:

ابتدا بازی را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.یک فایل با نام GOW.Ghost.of.Sparta.MULTi3 که بازی خدای جنگ روح اسپارتا هست میبینید و یک فایل فشرده PPSSPP این فایل فشرده را نیز از حالت فشرده خارج کنید. داخل پوشه PPSSPP بروید دو فایل اجرایی به نام های PPSSPPWindows ( مخصوص ویندوز ۳۲ بیتی ) و PPSSPPWindows64 ( مخصوص ویندوزهای ۶۴ بیتی ) میبینید.متناسب با ویندوز خودتون فایل اجرایی رو اجرا کنید.با تصویر زیر مواجه میشوید.

شبیه ساز پی اس پی ppsspp

در قسمت سمت راست بر روی Load.. کلیک کرده صفحه ای برای شما باز می شود به صفحه آدرس بازی God of war که گفته بودم اسمش GOW.Ghost.of.Sparta.MULTi3 رو بدید یعنی برید انتخابش کنید و Open بزنید و بازی برای شما اجرا می شود.برای دفعات بعدی که بخواید بازیو اجرا کنید دیگه نمی خواد روی Load بزنید تو صفحه اصلی همین نرم افزار PPSSPP بازیو براتون نشون میده و فقط کافیه روش کلیک کنید.

برای تنظیم بازی با دسته هم باید روی Setting کلیک کنید بعدشم روی Controls بعدشم روی Control mapping اونجا میتونید هم کلید های بازیو تغییر بدید و هم میتونید بازیو با دسته تنظیم کنید البته خودش نرم افزار اتومات با دسته تنظیم شده فقط اگه لازم بود جای دکمه های دسته هارو عوض کنید از این روش میتونید استفاده کنید.

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: God of War Ghost of Sparta

حجم برنامه حجم بازی: ۱.۶GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

دانلود

پارت ۱ با حجم ۱ گیگابایت 

دانلود

پارت ۲ با حجم ۵۷۷ مگابایت

 

مطلب دانلود بازی God of War Ghost of Sparta برای PC را به اشترک بگذارید

راهنمای عمومی نصب بازی ها ( کلیک کنید )

نویسنده : مرتضی ، نظرات : ۱۳ نظر