» دانلود بازی Wanted : Weapons Of Fate برای PC

امروز سه شنبه , ۱ اسفند , ۱۳۹۶ شما در پاپ فا هستید.

تبلیغات


تماس با ما

در صورت داشتن مشکل با شماره 09369555630 تماس بگیرید یا با ایدی تلگرام @morti72
آدرس کانال تلگرام @downloads98

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود از سایت

دانلود بازی Wanted : Weapons Of Fate برای PC

بازی Wanted : Weapons Of Fate

بازی کامپیوتر Wanted : Weapons Of Fate

تحت تعقیب – وانتد

نسخه کم حجم و فشرده شده Corepack

با حجم ۳.۱GB گیگابایت

بازی Wanted Weapons of Fate نام یکی از عناوین اکشن سوم شخص و تیراندازی است که از روی فیلمی موفق با همین نام ساخته و توسط کمپانی Grin در سال ۲۰۰۹ برای کامپیوتر و پلتفرمها مختلف عرضه شد و امتیازهای قابل قبولی را از سایتهای بررسی بازی دریافت کرد . ویزلی کراس پسر جوانی است که به تازگی به عضویت گروهی از قاتلان حرفه ای پیوسته و قابلیت های ویژه ای دارد ویزلی در دوران نوزادی در حالی که مادرش او رادر بغل داشت به کمک پدرش سعی در فرار از دست گروهی از قاتلان فرانسوی دارد که قصد جان انها را دارند زیرا انها خودشان عضو همان گروهی هستند که پسرشان بعدها عضوش می شود وطی یک درگیری این قاتلان قصد جان انها را می کنند انها پس از مدتی موفق به فرار می شوند اما رهبر این گروه در اخرین لحظه با یک تک تیر انداز مادر ویزلی را از پا در می اورد پدرش هم او را برداشته و پا به فرار می گذارد.

حال که ویزلی یک جوان بزرگ و تنومند شده میفهمد که چه کسی مادرش را کشته و در صدد کشتن او برمی اید.این عنوان مثل Gears of War از سیستم سنگر گیری استفاده میکنه. اوایل میتونید فقط سنگر بگیرید و شلیک کنید و از یک سنگر به سنگر دیگری برید یا با چاقو دشمن را که پشت سنگر هست بکشید اما پس از گذراندن چند مرحله میتونید گلوله رو کات دار شلیک کنید یا وقتی از سنگری به سنگر دیگر می روید صحنه آهسته میکنید و دشمنان را راحت می زنید. اما این ها را مفتی انجام نمی دهید با کشتن هر کس یک دایره قرمز د ر بالای صفحه پر می شود که نشان دهنده ی آدرنالین است و برای کات دار زدن یک آدرنالین(دایره) و برای صحنه آهسته رفتن دو آدرنالین مصرف می شود.

برای این که بازی Wanted Weapons of Fate یکنواخت نشه دو مرحله ی تیر بار و تک تیر اندازی هم در وجود دارد یا بعضی موقع ها خود کاراکتر حرکت میکند و شما فقط تیراندازی میکنید که در این حالت میتونید گلوله ها رو هم رو هوا بزنید و در کل این یک اکشن تمام عیار است که فقط جان می دهد برای آدم کشتن. در هم چنین میشود دشمن رو به عنوان سنگر گرفت و تیر اندازی کرد اما چیزی که از آن رنج می برد نداشتن اسلحه های متفاوت است. در این عنوان کلا دو نوع اسلحه وجود دارد که یکیش هم اوایل نیست.گرافیک چنگی به دل نمی زنه اما خوب هست و طوری نیست که باعث بشه شما زده بشید. طراحی مراحل زیاد خوب نیست و بیشتر در محیط ها ی بسته و بدون جزئیات هست.

تخریب پذیری هم زیاد در بازی Wanted Weapons of Fate وجود ندارد و نورپردازی هم که دیگه آدم رو یاد بدهی هاش میندازه.موسیقی قابل قبول هست ولی می توانستند بیشتر کار کنند. صداگذاری ها هم خوبه. صدای انفجار و برخورد گلوله و حرکات کاراکنر خوب کار شده و این بخش قابل قبوله.بازی wanted یک اکشن جالب با داستانی ضعیف است اما اگه به داستان زیاد اهمیت نمی دید این را امتحان کنید چون لذت کشتن آدم با شلیک کات دار و خوردن گلوله به مخ آدم رو میرسوند.

بازی Wanted : Weapons Of Fate بازی Wanted : Weapons Of Fate بازی Wanted : Weapons Of Fateبازی Wanted : Weapons Of Fate

Operating system: Windows ® XP / Windows Vista
Processor: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz or AMD Athlon X2 Dual-Core 5200 +
RAM: 2 GB (Windows XP) / 2 GB (Windows Vista)
Video: compatible with Direct X 9.0c, 512 MB
Sound Card: compatible with DirectX ® ۹.۰c
Free space on hard disk: 6 GB

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Wanted : Weapons Of Fate

حجم برنامه حجم بازی: ۳.۱GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

دانلود  

پارت ۱ با حجم ۱ گیگابایت

دانلود  

پارت ۲ با حجم ۱ گیگابایت

دانلود  

پارت ۳ با حجم ۱ گیگابایت

دانلود  

پارت ۴ با حجم ۱۰۵ مگابایت

 

مطلب دانلود بازی Wanted : Weapons Of Fate برای PC را به اشترک بگذارید

راهنمای عمومی نصب بازی ها ( کلیک کنید )

نویسنده : مرتضی ، نظرات : بدون نظر