» دانلود بازی Fatal Frame II: Crimson Butterfly برای PS2

امروز چهارشنبه , ۲ اسفند , ۱۳۹۶ شما در پاپ فا هستید.

تبلیغات


تماس با ما

در صورت داشتن مشکل با شماره 09369555630 تماس بگیرید یا با ایدی تلگرام @morti72
آدرس کانال تلگرام @downloads98

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود از سایت

دانلود بازی Fatal Frame II: Crimson Butterfly برای PS2

بازی فتل فریم 2 Fatal Frame II: Crimson Butterfly

بازی فتل فریم ۲ Fatal Frame II: Crimson Butterfly

برای PS2 – playstation 2 – سونی – پی اس ۲ – پلی استیشن

با حجم ۲ گیگابایت

Mio Amakura و Mayu Amakura دو خواهر دو قلو هستند که Mayu به علت حادثه ای که در برایش اتفاق افتاده و تا حدودی تقصیر Mio است از ناحیه یک پا دچار مشکل است. یک روز در ملاقات محلی که در دوران کودکی مکان اتفاق آن حادثه بوده Mayu با دنبال کردن پروانه های قرمز رنگ وارد جنگل می شود و Mio بدنبال خواهرش روانه شده هر دو به دهکده گم شده می رسند. این دهکده خالی از سکنه است و بنظر می رسد بعلت اتفاقی که در گذشته افتاده نفرین شده است.این نفرین پس از مراسم ناموفق قربانی انسان که درمورد دوقلو ها اجرا می شده و در آن یکی از دوقلوها دیگری را به قتل می رسانده دامنگیر دهکده می شود. بنا بر عقیده ای این مراسم از باز شدن دروازه جهنم که در زیر دهکده قرار دارد جلوگیری می کند. پس از آنکه یکی از دوقلو هایی که برای مراسم انتخاب شده بودند از دهکده فرار می کند راهبان دهکده می کوشند با دار زدن خواهرش ( Yae ) مراسم را کامل کنند اما این کار سبب باز شدن دروازه جهنم و کشته شدن تمام اهالی دهکده و نفرین شدن آن می شود.
زمانی که Mio و Mayu به دهکده وارد می شوند Mayu گم می شود و Mio سعی می کند قبل از آنکه گرفتار نفرین دهکده شوند او را بیابد اما Mayu توسط آخرین دوقلوی قربانی مراسم ( Sae خواهر Yae ) که سعی دارد مانع فرار این دو و احرای مراسم قربانی روی Mio و Mayu شود تسخیر می شود و …

این قسمت ۴ پایان مختلف دارد:

Good Ending

Mio موفق به یافتن Mayu و فرار از دهکده می شود . در آخرین صحنه Mio را می بینیم که چشمانش را با باند پوشانده و در حقیقت می خواهد به Mayu بگوید که از این به بعد نوبت اوست که از وی مواظبت کند.

Normal Ending

Mio در محل برگزاری مراسم Mayu را می یابد و به او می گوید که باید فرار کنند و راهی به خارج دهکده بیابند اما Mayu جواب می دهد که هیچ راهی برای فرار وجود ندارد و او باید مراسم را به آخر برساند. بعد Mayu روی سنگ قربانی دراز می کشد و Mio دستانش را دور گردن او حلقه کرده او را می کشد. جسد Mayu داخل گودال قربانی انداخته می شود و Mio ناگهان خودش را در جنگل و تنها می یابد در حالیکه روی گردنش نقش یک پروانه خونین حک شده است.

Happy Ending ( مخصوص کنسول Xbox )

Mio درحالی Mayu را می یابد که توسط روح Sae تسخیر شده و در برابر گودال ایستاده است و زمانی که خود را پرت می کند Mio دست او را می گیرد و درنتیجه تنها روح Sae به داخل گودال سقوط می کند.رنجشی که از اتفاق گذشته در دل Mayu بود از بین می رود و دو خواهر در حالیکه مثل گذشته به هم نزدیک شده اند به سمت خانه برمی گردند.

Bad Ending

Mio می گوید که متاسف است و نمی تواند سر قولش بماند ( دو خواهر در کودکی قول داده بودند که برای همیشه با هم باشند)
و فرار می کند. در راه صدای Sae را می شنود که او را صدا می کند: “می خوای دوباره تنهام بذاری؟”  و بعد صدای Mayu که می گوید: ” مگه به هم قول ندادیم که همیشه با هم باشیم؟”. Mio برمی گردد و متوجه می شود روح Sae در تعقیب اوست. پس از سیاه شدن صحنه Mio را می بینیم که در جنگل می گردد و Mayu را صدا می زند.

بازی فتل فریم 2 Fatal Frame II: Crimson Butterfly

توجه: این بازی مخصوص PS2 می باشد برای اجرای این بازی در کامپیوتر خود نیاز به مبدل پلی استیشن ۲ دارید اگر هم ندارید می توانید از اینجا این برنامه را دانلود کنید.

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Fatal Frame II: Crimson Butterfly

حجم برنامه حجم بازی: ۲GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

دانلود  

پارت ۱ با حجم ۱ گیگابایت

دانلود  

پارت ۲ با حجم ۱ گیگابایت

 

مطلب دانلود بازی Fatal Frame II: Crimson Butterfly برای PS2 را به اشترک بگذارید

راهنمای عمومی نصب بازی ها ( کلیک کنید )

نویسنده : مرتضی ، نظرات : ۴ نظر