» دانلود بازی Fatal Frame III: The Tormented برای PS2

امروز یکشنبه , ۱ بهمن , ۱۳۹۶ شما در پاپ فا هستید.

تبلیغات


تماس با ما

در صورت داشتن مشکل با شماره 09369555630 تماس بگیرید یا با ایدی تلگرام @morti72
آدرس کانال تلگرام @downloads98

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود از سایت

دانلود بازی Fatal Frame III: The Tormented برای PS2

بازی فتل فریم 3 Fatal Frame III: The Tormented

بازی فتل فریم ۳ Fatal Frame III: The Tormented

برای PS2 – playstation 2 – سونی – پی اس ۲ – پلی استیشن

با حجم ۲ گیگابایت

داستان این شماره درمورد دختر جوانی بنام Rei Kurosawa است که شغل وی عکاسی است و به تازگی نامزدش Yuu را در یک حادثه رانندگی از دست داده است. دو ماه پس از حادثه زمانی که مشغول عکاسی از خانه نفرین شده است متوجه می شود تصویر Yuu در عکس افتاده است.پس از این اتفاف Rei دچار رویای عجیبی می شود و خود را می بیند که در شبی تاریک و برفی در مقابل خانه ای مشهور به خانه خواب ایستاده است. و زمانی که از خواب برمی خیزد متوجه خالکوبی روی بدنش می شود. بدنبال کشف علت Rei متوجه می شود که نامزدش به همراه دوستش تحقیقاتی در مورد خانه جن زده بنام Manor of Sleep داشته است. او در خواب هایش وارد این خانه می شود و به جستجوی نامزدش می پردازد. کسانی که به طریفی وارد این خانه شده اند روی بدنشان خالکوبی های عجیبی ایجاد می شود و بیش از حد معمول می خوابند و زمانی می رسد که دیگر از خواب بیدار نمی شوند و پس از آن ناپدید شده و تا ابد در خانه خواب محبوس می شوند. روح ناآرام و شیطانی این خانه زنی است با بدنی سراسر خالکوبی که سبب نفرین خانه اوست.
Rei همچنین متوجه می شود که Miku ( همان شخصیت اصلی در شماره اول) هم همان کابوسهایی را می بیند که او دیده و اینکه Miku برادری دارد که سالها پیش در این خانه ناپدید شده است و او خودش را در این اتفاق مقصر می داند. همچنین پی می برد که دوست نامزدش Kei Amakura هم درگیر این کابوس ها شده و خواهر زاده او Mio ( شخصیت اصلی سری دوم) نیز با کابوس هایی مشابه بدنبال خواهز گمشده اش به خواب رفته و دیگر از خواب بیدار نشده است. در ادامه جستجو Rei معبد خالکوبی را در دل قصر می یابد. جایی که راهبه هایی که برای قربانی شدن در نظر گرفته می شدند قبل از قربانی شدن در آنجا خالکوبی شده و سپس به داخل گودالی فرستاده و به میخ کشیده می شوند.
اما آخرین راهبه ای که برای قربانی درنظر گرفته می شود (همان روح زن خالکوبی شده) دختزی بنام Reika است که عاشق مسافری بنام Kaname است که به دهکده نزدیک معبد وارد شده است. Kaname وقتی متوجه می شود Reika قرار است قربانی شود وارد گودال شده و راهب بزرگ که از موضوع باخبر شده او را می کشد و نفرین خانه خواب از همینجا آغاز می شود…

بازی دو پایان دارد:

پایان اول:
Rei جسد Reika و Kaname را در قایق گذاشته به “جهان دیگر” هدایت می کند. در میان ارواحی که آزاد شده اند Yuu را می بیند و Yuu نفرین خالکوبی را از تنش می زداید و دور می شود. Miku، Kei و Mio نیز نجات پیدا می کنند.

پایان دوم:
همه چیز مثل پایان اول است اما Kei و Mio نجات پیدا نمی کنند.

بازی فتل فریم 3 Fatal Frame III: The Tormented

توجه: این بازی مخصوص PS2 می باشد برای اجرای این بازی در کامپیوتر خود نیاز به مبدل پلی استیشن ۲ دارید اگر هم ندارید می توانید از اینجا این برنامه را دانلود کنید.

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Fatal Frame III: The Tormented

حجم برنامه حجم بازی: ۲GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

دانلود  

پارت ۱ با حجم ۱ گیگابایت

دانلود  

پارت ۲ با حجم ۱ گیگابایت

دانلود  

پارت ۳ با حجم ۶۰ مگابایت

 

مطلب دانلود بازی Fatal Frame III: The Tormented برای PS2 را به اشترک بگذارید

راهنمای عمومی نصب بازی ها ( کلیک کنید )

نویسنده : مرتضی ، نظرات : ۷ نظر