» دانلود بازی DmC: Devil May Cry Complete Edition برای PC

امروز چهارشنبه , ۲۷ دی , ۱۳۹۶ شما در پاپ فا هستید.

تبلیغات


تماس با ما

در صورت داشتن مشکل با شماره 09369555630 تماس بگیرید یا با ایدی تلگرام @morti72
آدرس کانال تلگرام @downloads98

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود از سایت

دانلود بازی DmC: Devil May Cry Complete Edition برای PC

DmC Devil May Cry

 بازی کامپیوتر DmC: Devil May Cry Complete Edition

 شیطان نیز میگرید ۵

نسخه ی کم حجم و فشرده corepack

حجم ۵ گیگابایت

سری بازیهای Devil May Cry از سال ۲۰۰۱ تا به حال دچار فراز و نشیب‌های بسیاری بوده، ولی آخرین نسخه این بازی که در قالب ریبوت در سال ۲۰۱۰ معرفی شد، بیشترین سیل انتقاد‌ها را در تمام دوران آن به همراه داشته است. تغییر روند ساخت بازی از ژاپن به کمپانی غربی نینجا تئوری، قسمتی از نگرانی‌ها بود. ولی مشکل اصلی، دگرگونی چهره و استایل دانته بود که سیل عظیمی از تنفر و انتفاد را نثار کپکام و نینجا تئوری کرد، طوریکه سریع به صدر اخبار رسانه‌های سرگرمی تبدیل شد. شاید این دو کمپانی اصلا انتظار چنین عکس العمل سریع و بدی را نداشتند و حالا خود را مقابل یک چالش جدید می‌دیدند. سابقه‌ی نینجا تئوری برای طرفدارن به واسطه‌ی دو بازی نسبتا موفق Enslaved و Heavenly Sword به خوبی روشن بود، ولی همه چیز به هم گره خورده بود.

دو کمپانی ناشر و سازنده سعی کردند با مرور زمان، دل طرفداران را بدست بیاورند و بگویند که این همان دانته است که بدی روزگار آن را به این حال و روز کشانده و حتی پای برخی از نشانه‌های دانته‌ی اصیل را هم در بازی باز کردند، ولی این برای طرفداران دو آتیشه کافی نبود. نگاه‌ها به سال ۲۰۱۳ دوخته شد و حالا باید گفت کپکام مزد این ریسک خود را گرفته و آتش نفرت منتقدان را نیز خاموش کرده است. DmC: Devil May Cry توانسته علاوه بر جذب گیمرهای مبتدی، طرفداران قدیمی را نیز راضی کند و با ایجاد یک حس تازگی در سبک Hack & Slash، در اصل ریبوتی باشد برای DMC بدون اینکه به ماهیت و روح اصلی آن ضربه بزند. این سری دوباره به اوج برگشته و میخواهد ثابت کند که برای عبور از گرداب تکرار، به این تغییرات نیاز داشت.

داستان بازی : نرو شمشیر یاماتو را به دانته میدهد ولی دانته از گرفتن شمشیر امتنا میکند دانته به راه خود ادامه میدهد و به مغازه خود devil may cry باز میگردد و دوباره به شکار شیطان ادامه میدهد و نرو با کایری ازدواج میکند و او هم به این راه ادامه میدهد تا شر شیاطین را از سر زمین کم کند.ماه ها از این ماجرا میگذرد که ناگهان نرو به طرز عجیبی ناپدید میشود و در پی ان کایری که از این موضوع نگران میشود با دانته تماس گرفته و ماجرا را با او در میان میگذارد دانته با لدی به ملاقات کایری میرود ولی در ابتدای دروازه ی شهر با نور قرمز و عجیبی روبرو میشود دانته به یاد دورانه قدیم میافتد شخصی با دانته صحبت میکند و در مورد دره ای مخوف به دانته می گوید : در مکانی به نام دره ی تاریکی طلسمی وجود دارد که برای بدست اوردن این طلسم میبایست از سد موجودات اهریمنی و قدرتمنی گذشت تا به این طلسم دست پیدا کرد ولی باز هم کسی توانایی دستیابی به این لوح را ندارد زیرا برای باز کردن دالانی که طلسم در ان قرار دارد باید با یکی از قویترین شیاطین جنگید که تا اکنون کسی نتوانسته او را شکست دهد و در پس این شیطان قفلی وجود دارد که برای باز کردن ان نیاز به کلیدی است که هیچ کس نمیداند ان کلید چیست؟ ولی هر کس که صاحب این طلسم باشد قدرتی بدست میاورد که توانایی حکومت بر کل دنیا را داشته و توانایی نابود کردن هر کسی را دارد حتی اگر ان شخص همانند تو جاودان باشد دانته. بله این نوردر اصل راهی به دره هایه تاریکی است . . .

تعداد سلاح هایی که در بازی به دست می گیرید بسیار بیشتر از گذشته است و با استفاده از آنها مثل همیشه احساس قدرت خواهید کرد. در ابتدا تنها شمشیر آشنا و تفنگ های معروف دانته را در اختیار دارید، اما به زودی می توانید سلاح های بیشتری را به چنگ آورید، به طوری که در اواسط بازی، شات گان و تبر نیز خواهید داشت. سلاح های سبک، برای وارد کردن ضربات روی هوا مناسب ترند، در حالی که سلاح های سنگین، می توانند با نیروی هرچه بیشتر، حریفان را به زمین بدوزند. امکان افزایش قدرت هر اسلحه وجود دارد تا بتوانید ضربات شدید تری را به دشمنان خود وارد کنید.
برای ارتقا احتیاج به روح خواهید داشت که در نبردها و با نابود کردن دشمنان به دست می آورید. این روح ها را می توانید علاوه بر قوی کردن سلاح ها، برای افزایش توانایی های دانته نیز خرج کنید.

DmC Devil May Cry

DmC Devil May Cry

DmC Devil May Cry

DmC Devil May Cry

Minimum:
OS:Windows Vista®/XP, Windows 7, Windows 8
Processor:Intel® Core�۲ Duo 2.4 Ghz or better, AMD Athlon� X2 2.8 Ghz or better
Memory:2 GB RAM
Graphics:NVIDIA® GeForce® ۸۸۰۰GTS or better, ATI Radeon� HD 3850 or better
DirectX®:۹.۰c
Hard Drive:9 GB HD space
Sound:Standard audio device

Recommended:
OS:Windows Vista®/XP, Windows 7, Windows 8
Processor:Intel® Core�۲ Quad 2.7 Ghz or better, AMD Phenom�II X4 3 Ghz or better
Memory:4 GB RAM
Graphics:ATI Radeon� HD 6950 or better
DirectX®:۹.۰c
Hard Drive:9 GB HD space
Sound:Standard audio device

 

    password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: DmC Devil May Cry

حجم برنامه حجم بازی: ۵GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

DmC- Devil May Cry – Complete Edition – CorePack.part1.rar – 1024.0 MB
DmC- Devil May Cry – Complete Edition – CorePack.part2.rar – 1024.0 MB
DmC- Devil May Cry – Complete Edition – CorePack.part3.rar – 1024.0 MB
DmC- Devil May Cry – Complete Edition – CorePack.part4.rar – 1024.0 MB
DmC- Devil May Cry – Complete Edition – CorePack.part5.rar – 1024.0 MB
DmC- Devil May Cry – Complete Edition – CorePack.part6.rar – 127.3 MB

 

مطلب دانلود بازی DmC: Devil May Cry Complete Edition برای PC را به اشترک بگذارید

راهنمای نصب بازی ها به زودی

نویسنده : مرتضی ، نظرات : ۱۲ نظر