» دانلود بازی Genji: Dawn of the Samurai برای PS2

امروز سه شنبه , ۱ اسفند , ۱۳۹۶ شما در پاپ فا هستید.

تبلیغات


تماس با ما

در صورت داشتن مشکل با شماره 09369555630 تماس بگیرید یا با ایدی تلگرام @morti72
آدرس کانال تلگرام @downloads98

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود از سایت

دانلود بازی Genji: Dawn of the Samurai برای PS2

بازی Genji: Dawn of the Samurai برای PS2

مقدمه
شاید کمتر کسی تابحال نامی از شرکت Game Republic شنیده باشد ولی همه با سونی SCEA ناشر این بازی بخوبی آشنا هستند Genji نیز مانند خدای جنگ یک بازی تخصصی برای پلی استیشن ۲ به حساب می آید و میتوان گفت در دنیای بازیها از بازیهای افسانه ای استقبال خوبی میشود که Genji هم تقریبا از آن دسته میباشد.

داستان بازی و شخصیت های بازی

داستان Genji افسانه ایست ژاپنی پیرامون سنگهای جادویی به نام Amahagane سنگهایی با قدرتkamui که میتواند یک جنگجوی ساده را به جنگجویی قدرتمند و شکست ناپذیر تبدیل کند. داستان به قرنها پیش در ژاپن برمیگردد جایی که خانواده جنگجو و نامداری به نام Heishi با استفاده از قدرت چند سنگ Amahagane در جنگ با آزادیخواهان پیروز شده و حکومت ژاپن را در دست میگیرد.
حال Heishi به فکر جمع آوری تمام سنگهای جادویی برای افزایش قدرت پلید و شوم خود و ایجاد سلطه بین مردم افتادند که این تصمیم جز قتل عام مردم نتیجه ای درپی نداشت. یکی از این سنگها از کودکی نزد شخصیت اصلی بازی یعنی Yoshitsune که یک سامورایی جوان میباشد نگهداری میشد که به همین دلیل همان اول بازی ما شاهد محاصره خانه Yoshitsune و دستگیری او توسط افراد Heishi بودیم.

Yoshitsune فرزند گنجی (سردسته آزادیخواهان) اکنون ماموریت پیدا کردن تمام سنگهای جادویی و استفاده از قدرت آن برای نجات مردم ژاپن را دارد.
در همان اوایل بازی با شخصی به نام Benkei برخورد میکنید که او نیز مانند شما دشمن Heishi است.
Benkei شخصیت غول پیکری دارد که سلاح او یک الوار بزرگ و البته قدرتمند میباشد اکنون Benkei کاراکتر دوم شما در بازی میباشد و میتوانید زمانی که به قدرت بیشتری احتیاج دارید از او استفاده کنید مثلا برای باز کردن بعضی از درها به قدرت بیشتری احتیاج دارید کهYoushitsune در باز کردن آنها ناتوان است در این حالت میتوانید با Benkei به راحتی درهای بزرگ و سنگین را باز کنید یا برعکس برای پیدا کردن راههای مخفی موجود در بالای خانه ها یا تپه ها فقط پرش Youshitsune میتواند به شما کمک کند.
در کل هر دو کاراکتر توانایی های خاص خورد رادارند و انتخاب آنها بستگی به نوع ماموریتتان دارد که به چابکی و زیرکی بیشتر احتیاج دارید یا به قدرت !
مشکلی که در این بین وجود دارد و آن عدم توانایی تعویض کاراکتر در هر زمانی که میخواهید میباشد !
شخصیت مونثی هم به نام Shizuka در بازی وجود دارد که با استفاده از قدرت جادویی خود میتواند از سنگهای Amahagane برای افزایش قدرت Kamui شما استفاده کند.

نبرد یک سامورایی :
مبارزات در Genji تقریبا رضایت بخش می باشد ، حرکات دست و شمشیر کاملا روان و مختص یک سامورایی باتجربه میباشد.
جذابترین و زیباترین قسمت نبرد استفاده از قدرت Kamui میباشد ، با استفاده از این قدرت شما دشمنانتان را به یک نبرد تن به تن و رسمی دعوت میکنید. از مزایای استفاده از این قدرت میتوان به کشته شدن اکثر دشمنان یا یک ضربه از شمشیر اشاره کرد یا میتوان ضربه سنگینی به غولهای بازی وارد کرد و تا حدود زیادی در زمان بازی صرفه جویی کرد ولی در صورت اشتباه ، دیر یا زود زدن کلید ضربه سنگینی هم دریافت خواهید کرد در واقع میتوان گفت که استفاده از این قدرت یک نوع ریسک است که اگه به این قدرت تسلط و مهارت کافی داشته باشید در برابر غولهای بازی هر گز به مشکلی برنخواهید خورد.
ظاهر شدن در بین ۲ شخصیت تقریبا متفاوت ، غولهای مکرر و البته متفاوت از یکنواختی در بازی تا حد زیادی کاسته. غولهای بازی را هم اکثرا سامورایی های غولپیکر تشکیل دادند و شکست دادن آنها بدون استفاده از قدرت Kamui کار دشواری میباشد.
قابلیتهای دیگری نیز در بازی وجود دارد که میتوان به پیدا کردن یا خریدن زره و اسلحه های جدید و قویتر از آهنگر یا آپگرید کردن قدرت ، دفاع و جون کاراکترها و … اشاره کرد.

بازی Genji: Dawn of the Samurai برای PS2 بازی Genji: Dawn of the Samurai برای PS2 بازی Genji: Dawn of the Samurai برای PS2

 

توجه: این بازی مخصوص PS2 می باشد برای اجرای این بازی در کامپیوتر خود نیاز به مبدل پلی استیشن ۲ دارید اگر هم ندارید می توانید از اینجا این برنامه را دانلود کنید.

 

 

password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Genji: Dawn of the Samurai

حجم برنامه حجم بازی: ۲.۲GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

دانلود

پارت ۱ با حجم ۱ گیگابایت

دانلود

پارت ۲ با حجم ۱ گیگابایت

دانلود

پارت ۳ با حجم ۱۸۰ مگابایت

 

 

مطلب دانلود بازی Genji: Dawn of the Samurai برای PS2 را به اشترک بگذارید

راهنمای عمومی نصب بازی ها ( کلیک کنید )

نویسنده : مرتضی ، نظرات : بدون نظر