» دانلود بازی Onimusha 4 Dawn of Dreams برای PS2

امروز سه شنبه , ۳ بهمن , ۱۳۹۶ شما در پاپ فا هستید.

تبلیغات


تماس با ما

در صورت داشتن مشکل با شماره 09369555630 تماس بگیرید یا با ایدی تلگرام @morti72
آدرس کانال تلگرام @downloads98

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود از سایت

دانلود بازی Onimusha 4 Dawn of Dreams برای PS2

بازی انیموشا 4 Onimusha Dawn of Dreams

بازی انیموشا طلوع رویاها ۴ Onimusha Dawn of Dreams

پلی استیشن PlayStation 2

با حجم ۶.۸ گیگابایت

نسخه دو دیسکه

چهارمین قسمت از سری Onimusha پس از جنجال و تبلیغ بسیار با عنوان Onimusha Dawn of Dreams (طلوع رویاها) عرضه شد و طرفداران و مخالفان زیادی پیدا کرد! برای افرادی که عاشق نوآوری بودند و دوست داشتند سبک بازی محبوبشان به کلی تغییر کند طلوع رویاها عنوانی دوست داشتنی و رضایت بخش بود ولی طرفداران اصیل اونیموشا آرزوهای خود را بر باد رفته دیدند. سبک بازی شباهت زیادی به سری Devil Kings پیدا کرده بود، شخصیت های بازی همگی تغییر کرده و آن عمق همیشگی را نداشتند. داستان بیش از اندازه پر پیچ و خم و به عبارتی بهتر سرگیجه آور بود. دشمنان بازی اکثراً تکراری طراحی شده بودند و مبارزه با رئیس ها به دفعات زیاد از زیبائی بازی می کاست. البته غیر از این چند نکته منفی طلوع رویاها انصافاً خوب و عالی از آب درآمده بود و به خاطر اقلام، امتیازات و موارد مخفی بسیار (که یکی از بهترین آنها حضور سامانوسکه آکچی و Ako (فرشته کوچک) در بخش مخفی می باشد) ارزش بازی کردن را به دفعات افزایش می داد.

 

داستان این قسمت از بازی بدین گونه آغاز می شود که سال ها از نابودی لرد نوبوناگا می گذرد. در سال ۱۵۹۶ شخصی به نام Hideyoshi Toyotomi شیاطین را به عهده گرفته و به کمک نیرو Genma (همانگونه که Oni در افسانه های ژاپن مظهر پاکی و انسانیت است Genma نیز نماد پلیدی و سیاهی است) دیگر موجودات اهریمنی و نفرین شده را به دنیا باز می گرداند و دیری نمی پاید که لشکر عظیمی از نیروهای تاریکی تشکیل می شود. هیدیوشی همانند لرد نوبوناگا ادا هدفش تنها تسلط بر ژاپن نیست او می خواهد بر دنیا حکومت کند. او که اینک در حال رسیدن به آرزوهای شیطانی اش است، توسط نیرو Genma و با درختان شکوفه های گیلاش حشراتی به نام Genma Insects پرورش داده و با قراردادن این حشرات در بدن انسان ها، آنها را تحت اراده خود درآورده است. اما پسرخوانده ٔ وی که Hideyasu Yuki نام دارد سعی می کند جلوی اهداف هیدیوشی تیوتومی را بگیرد. او بعد از اینکه تعداد زیادی از سران دشمن را سرنگون می کند با دختر جوانی به نام Akane Yagyu که ملقب به Jubei است آشنا می شود. دخترک در واقع نوه جوبی یاگیو (قهرمان اونیموشا دو) است و به همین دلیل نام خود را به جوبی تغییر داده است. هیدیا سویوکی نیز که در میان مبارزین به Blue Demon معروف است پس از پیوستن به نیروی Oni نام خود را به Soki Oni of the Ash تغییر می دهد. Soki و Jubi پس از مدتی خود را به محل نگهداری درختان گیلاس می رسانند. یک نفر رودرروی آنها قرار می گیرد و راه را بر آنان می بندد او کسی نیست به جز Munanori Yagyu عموی جوبی. جوبی به مبارزه با او می پردازد و سوکی برای یافتن درختان به ناچار او را ترک می کند. کمی بعد او در یک قلعه قدیمی با دختری به نام Ohatsu (دوست دوران کودکی اش) رو به رو می شود. اوهاتسو از سوکی می خواهد به هیدیوشی بپیوندد اما او نمی پذیرد. هر دو از همکاری به هم امتناع کرده ناگهان مونانوری از راه می رسد. بله؛ جوبی در مبارزه با او شکست خورده است. سوکی به سرعت خود را به جوبی می رساند و او را از شر یک دینامیت روشن که عمویش به وی متصل کرده بود نجات می دهد. سوکی و جوبی در توکیو با جادوگر نیک سیرت مو سپیدی به نام Tenkai Nankobo رو به رو می شوند که در تلاش است نیروهای Genma را نابود کند. تنکای نانکوبو نیز به قهرمان داستان می پیوندد. به گفته او آنها باید فردی به نام روبرتو که اصلیتی اسپانیائی دارد را از قصر ساوایاما نجات دهند. افراد گروه وارد قصر ساوایا شده و روبرتو را در زیرزمین آنجا می یابند. روبرتو به سوکی می گوید که برای نابودی یک دشمن قدیمی به نام Luis به ژاپن آمده و تنها هدفش کشتن اوست. آنها پس از مشکلات بسیار و نبردهای پیاپی با شیاطین در نهایت به کمک اوهاتسو از قصر ساوایا خارج می شوند. اوهاتسو که از اهداف شوم و شیطانی هیدیوشی با اطلاع شده به قهرمانان داستان می پیوندد. این پنج تن بالاخره خود را به کیتو (اقامتگاه هیدیوشی) می رسانند. هیدیوشی در حالی که خواهر سوکی (یودا) را در نزد خود دارد برای آخرین بار از قهرمان ما می خواهد که به او بپیوندد. سوکی عزم خود را جزم کرده و به طرف هیدیوشی حمله ور می شود اما او که آکنده از نیروهای اهریمنی است طلسمی مرگبار به سوی سوکی روانه می کند. تنکای به کمک آمده و در آخرین لحظه او را نجات می دهد…

 

بازی انیموشا 4 Onimusha Dawn of Dreams

توجه: این بازی مخصوص PS2 می باشد برای اجرای این بازی در کامپیوتر خود نیاز به مبدل پلی استیشن ۲ دارید اگر هم ندارید می توانید از اینجا این برنامه را دانلود کنید.

 

password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Onimusha 4 Dawn of Dreams

حجم برنامه حجم بازی: ۶.۸GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

Onimusha – Dawn of Dreams (USA) (En,Ja) (Disc 1).part1.rar – 1024.0 MB
Onimusha – Dawn of Dreams (USA) (En,Ja) (Disc 1).part2.rar – 1024.0 MB
Onimusha – Dawn of Dreams (USA) (En,Ja) (Disc 1).part3.rar – 1024.0 MB
Onimusha – Dawn of Dreams (USA) (En,Ja) (Disc 1).part4.rar – 406.9 MB
Onimusha – Dawn of Dreams (USA) (En,Ja) (Disc 2).part1.rar – 1024.0 MB
Onimusha – Dawn of Dreams (USA) (En,Ja) (Disc 2).part2.rar – 1024.0 MB
Onimusha – Dawn of Dreams (USA) (En,Ja) (Disc 2).part3.rar – 1024.0 MB
Onimusha – Dawn of Dreams (USA) (En,Ja) (Disc 2).part4.rar – 395.0 MB

 

 

مطلب دانلود بازی Onimusha 4 Dawn of Dreams برای PS2 را به اشترک بگذارید

راهنمای عمومی نصب بازی ها ( کلیک کنید )

نویسنده : مرتضی ، نظرات : ۷ نظر