آموزش دانلود از سایت

دانلود بازی Split Second: Velocity برای PC

بازی کامپیوتر Split Second: Velocity

بازی کامپیوتر Split Second: Velocity

نسخه کم حجم و فشرده RG Mechanics

با حجم ۴.۵ گیگابایت

 

اولین چیزی که باید بگم این است که بازی split second یک بازی ماشینی با سبکی کاملا متفاوت است که تاحالا مثله اون رو ندید! گرافیک عالی محیط بازی و اطراف عالی همچنین دارای مراحلی است که اصلا تاحالا اینجور مراحل رو ندیده بودید!

شما در این بازی میتوانید مسابقه دهید اما به شکلی دیگر! در طی مسابقه شما میتوانید با drift (یعنی پشت سره یک ماشین بمونید)، jump (از روی چیزی بپرید) و draft (پیچ پلیسی) قدرتتان را پر کنید. شما ۳ تا قدرت دارید که پس از اتمام، دوباره باید حرکات بالا را انجام دهید تا دوباره یک خطی پر بشود و دوباره بووم!

این بازی مثله blur نیست که خودتون ماشینتون اصلحه داشته باشه بلکه شما وقتی قدرتتون ۱ خط یا ۲ خط پر بشه میتوانید با Rctrl (دکمه ی Ctrl سمت راست) ماشین های جلویی را بزنید  اما نه خودتون! شما با این قدرت با حوادث طبیعی آن ها را داغون میکنید!! مثلا ساختمانی که جلوشه منفجر میشه یا پل ریزش میکنه یا تاکسی ها میان رد میشن از خیابون یا ….. اما وقتی خطه سوم که قرمز هم است پر میشه شما میتوانید با Rshift اصلا مسیر بازی رو عوض کنید مثلا یک کشتی میاد میخوره به جاده و جاده داغون میشه و شما باید از یک مسیر دیگه و گاهی از داخل کشتی بروید!!

آموزش دونفره بازی کردن split second

برای دو نفره کردن هم با دسته میشه و هم با کیبورد بازی کرد. با کیبورد بازی کردن که یکی با wsad و دیگری با جهت های سمت چپ پیش عدد ها (بالا پایین چپ راست) میرود و  دیگر اصلا نیازی به دسته نیست اصلا! اگر هم میخواید بله میتوانید با دسته هم بازی کنید:)  خوب برای اینکه دو نفره کنید باید زمین بازی را انتخاب کنید و ماشین که باید در حالت تک نفره ی بازی آن ها را آزاد کرده باشید و یا اگر فقط فقط دو نفره میخواید میتوانید سیو بازی، که چند کیلوبایت بیشتر نیست، رو دانلود کرده و در محل مناسب در کامپیوتر خود قرار بدهید. خوب در قسمت اول که منوی بازی است شما روی گزینه ای که نوشته spit screen انتخاب کرده سپس نقشه نوع مسابقه را انتخاب میکنید. یکی مسابقه معمولی یکی اینکه هلیکوپتر از بالا موشک میندازه یکی اینکه توی وقت نفر آخرین حذف میشه تا فقط یک نفر بمونه و … . نوع زمین را هم انتخاب میکنید، همچنین ماشین ها سپس وارد بازی شوید و لذت ببرید. نیاز به ذکر نیست که بازی در دو نفره به صورت split screen است.

آموزش تغیر دادن split screen (افقی/عمودی):

خوب توی منوی بازی و روی option روی splitscreen  عمودی یا افقی را تغییر دهید. vertical:عمودی و horizontal:افقی

بازی کامپیوتر Split Second: Velocity بازی کامپیوتر Split Second: Velocity بازی کامپیوتر Split Second: Velocity

Os: Windows XP/Vista/7
Cpu: Intel Pentium 4 @ 3.0 GHz / AMD Athlon 64 4000
Ram: 2 GB
HDD: 6.5 GB free
Video Memory: 256 MB
Video Card: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1800

 

password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Split Second: Velocity

حجم برنامه حجم بازی: ۴.۵GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

[R.G. Mechanics] Split Second.part1.rar – 1024.0 MB
[R.G. Mechanics] Split Second.part2.rar – 1024.0 MB
[R.G. Mechanics] Split Second.part3.rar – 1024.0 MB
[R.G. Mechanics] Split Second.part4.rar – 1024.0 MB
[R.G. Mechanics] Split Second.part5.rar – 526.5 MB

 

با عضویت در خبرنامه همیشه بروز باشید.

ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

آموزش دانلود آهنگ ها

مطالب مشابه با این مطلببرچسب ها :
دانلود بازی 2 نفره دانلود بازی برای بچه ها دانلود بازی سثلش دانلود بازی بچگانه بازی برای کودکان بازی کودکانه دانلود سریع بازی دانلود بازی جذاب دانلود بازی قدیمی دانلود بازی sega دانلود بازی کم حجم دانلود بهترین بازی سگا sega game دانلود بازی خاطره انگیز دانلود بازی سگا