آموزش دانلود از سایت

دانلود بازی The Dwarves برای PC

بازی کامپیوتر The Dwarves

بازی کامپیوتر The Dwarves

نسخه کم حجم و فشرده Fitgirl

با حجم ۶.۷ گیگابایت

بازی We Are Dwarves در بخش ماجرایی خود روایت گر داستان سه دورف است. موجوداتی که در ادبیات فارسی مشابه و معادل قابل توجهی برای آن ها وجود ندارند و از همین رو به غلط با نام اشتباه کوتوله شناخته می شوند. برخلاف دورف های سنتی که در معادن زیر زمینی زندگی می کنند و معدنچی های قهاری شناخته می شوند، دورف های حاضر در بازی We Are Dwarves موجوداتی فضایی به حساب می آیند و به حفاری سنگ های میان ستاره ای مشغولند. در واقع دنیایی که شخصیت های اصلی بازی We Are Dwarves در آن به سر می برند، جهانی است خیالی با ساختاری کاملاً متفاوت که در آن فاصله ی ما بین ستارگان و سیاره ها را به جای یک فضای خالی، دریایی از سنگ های به هم پیوسته تشکیل می دهد. سنگ هایی که سه دورف حاضر در داستان این اثر همراه با سایر اعضای خاندان های خود به حفاری نمودن آن ها مشغولند.

گیم پلی بازی We Are Dwarves تلفیقی است از المان های آشنای موجود در بازی های اکشن – نقش آفرینی ایزومتریک با ساختاری تاکتیکی که هسته ی اصلی آن بر توانایی های هر کدام از سه شخصیت اصلی این بازی استوار شده است. درست همانند بازی The Lost Vikings شما می توانید در هر لحظه از این بازی، کنترل هر کدام از سه شخصیت اصلی حاضر در آن را در دست گرفته و هر زمان که علاقمند بودید ما بین آن ها جا به جا شوید. در واقع هر زمان که شما کنترل یکی از شخصیت های اصلی حاضر در این بازی را بر عهده می گیرید، دو شخصیت دیگر حاضر در داستان به حاشیه رانده می شوند و بازی با همان شخصیتی ادامه می یابد که شما کنترل آن را در دست دارید. البته در صورت تمایل می توان کل بازی را تنها توسط یکی از این سه شخصیت به پایان رساند و هیچ اجباری برای انتخاب آن ها یا سوییچ کردن ما بینشان وجود ندارد. در این میان یکی از نکات قابل توجه موجود در گیم پلی بازی We Are Dwarves امکان متوقف کردن روند این بازی در میانه های نبرد و دادن دستورات ویژه به هر کدام از سه شخصیت اصلی انتخاب شده توسط شماست. امری که در بسیاری از عناوین نقش آفرینی نظیر نخستین و بهترین عنوان از سری Dragon Age یعنی بازی Origins نیز وجود داشت و جزو لازمه های عنوانی تاکتیکی محسوب می شود.

هر کدام از سه شخصیت اصلی حاضر در بازی We Are Dwarves به خاندان متفاوتی تعلق دارند و از توانایی های ویژه ای برخوردارند. به عنوان مثال شخیت Smash Fist (که به نوعی یاد آور شخصیت کله شق حاضر در دنیای ارباب حلقه های یعنی گیملی است) به خاندان مبارزان تعلق دارد و بنا بر همین مسئله از توانایی های ویژه ای در نبرد های رو در رو بهره می برد. سلاح اصلی Smash Fist در طول بازی We Are Dwarves تبر های دو گانه ای است که در دست دارد و به کمک آن ها از خجالت دشمنان خود در خواهد آمد. البته او علاوه بر این دو سلاح از قدرت های ویژه ی آتشینی نیز بهره می برد و در حین مبارزات خود توانایی تبدیل شدن به یک موجودی سنگی را دارد که در صورت استفاده از این ویژگی، به مدت محدودی در برابر صدمات وارد شده از سوی دشمان آسیب ناپذیر خواهد بود. سوای او ، سازندگان بازی We Are Dwarves برای جلب نظر علاقمندان مبارزه از راه دور، شخصیت Forcer را در این بازی گنجانده اند. سلاح اصلی او در طول این بازی اسلحه ای تفنگ مانند (چیزی شبیه به شات گان) است که به کمک آن می تواند دشمنان خود را از فاصله های دور مورد هدف قرار دهد. شخصیت Forcer به خاندان مهندسان متعلق است و از همین رو قابلیت های فراوانی برای مبارزه با دشمنان خود در اختیار دارد که شاید جذاب ترین آن ها امکان تله گذاری بر سر راه دشمنان باشد. سومین و آخرین شخصیت حاضر در این بازی نیز سایه یا Shadow نام دارد و همان گونه که از نامش پیداست توانایی های او بیشتر بر ویژگی های مخفی کاری تمرکز یافته اند. سایه که به خاندانی به نام حواریون متعلق است، قابلیت نامرئی شدن را در اختیار دارد و همچنین بر طبق گفته های سازندگان این بازی می تواند به جغد تبدیل شود. بنا بر این استفاده از او در طول مراحل بازی We Are Dwarves می تواند به طور کامل هواداران سبک مخفی کاری را راضی نگاه دارد.

بازی کامپیوتر The Dwarves بازی کامپیوتر The Dwarves بازی کامپیوتر The Dwarves بازی کامپیوتر The Dwarves

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/8.1/10 (64 bit)
Processor: Intel Core 2 Duo or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 or Radeon HD 5770 (512 MB VRAM)
DirectX: Version 9.0c
Storage: 10 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/8.1/10 (64 bit)
Processor: Intel i5 series or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 or Radeon HD 6870 (1 GB VRAM)
DirectX: Version 9.0c
Storage: 10 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

 

password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: The Dwarves

حجم برنامه حجم بازی: ۶.۷GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

The Dwarves [FitGirl Repack].part1.rar – 1024.0 MB
The Dwarves [FitGirl Repack].part2.rar – 1024.0 MB
The Dwarves [FitGirl Repack].part3.rar – 1024.0 MB
The Dwarves [FitGirl Repack].part4.rar – 1024.0 MB
The Dwarves [FitGirl Repack].part5.rar – 1024.0 MB
The Dwarves [FitGirl Repack].part6.rar – 1024.0 MB
The Dwarves [FitGirl Repack].part7.rar – 724.9 MB

 

با عضویت در خبرنامه همیشه بروز باشید.

ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

آموزش دانلود آهنگ ها

مطالب مشابه با این مطلببرچسب ها :
دانلود بازی 2 نفره دانلود بازی برای بچه ها دانلود بازی سثلش دانلود بازی بچگانه بازی برای کودکان بازی کودکانه دانلود سریع بازی دانلود بازی جذاب دانلود بازی قدیمی دانلود بازی sega دانلود بازی کم حجم دانلود بهترین بازی سگا sega game دانلود بازی خاطره انگیز دانلود بازی سگا