آموزش دانلود از سایت

دانلود بازی Mario Kart 8 برای PC

بازی کامپیوتر ماریو کارت Mario Kart 8

بازی کامپیوتر ماریو کارت Mario Kart 8

نسخه کم حجم و فشرده Corepack

با حجم ۳.۵ گیگابایت

شاملتمام آپدیت ها و DLC ها

 

هشتمین بازی مهم از سری بازی ماریو کارت هست که برای اولین بار در E3 2013 معرفی و در ماه May سال ۲۰۱۴ برای کنسول Wii U منتشر شد. سلاح های جدید،ترک های جدید و شخصیت های جدید تنها بخشی از پیشرفت های محسوس عنوان سنتی Mario Kart 8 می باشد. در این نسخه ما شاهد المان های جدیدی هستیم که هر کدام به نوبه خود تاثیر به سزایی در گیم پلی بازی خواهند گذاشت. تاثیر افکت های بازی و گرافیک هنری و تکسچرهای بی نظیر چشم هر مخاطبی را به طرز لذت بخشی نوازش می دهد. رنگ بندی های بازی تاثیر زیادی در پیشرفت فنی بازی گذاشته اند. هر کدام از محیط ها با یک رنگ بندی مخصوص تعبیه شده اند و اتمسفر بازی به لطف همین رنگ های شاد و تیره به طرز والایی گیرا میباشد.حتی در بعضی مراحل میتوان این گرافیک هنری را با سوپر ماریو جهان سه بعدی مقایسه نمود که این خود نشان از جسارت و توانایی بالای سازندگان بازی است که اینگونه از استایل گرافیکی زیبای بازی در جا جای عنوان خود استفاده کردند.

در این نسخه همانند نسخه قبل نیز می توانید با قارچ ها، گلوله های توپی(لاک های لاک پشت های ماریو)، گلوله های اسلحه و لیزر و گل های سمی و پوست موز وراکت های سهمگین و ……… به حریفان خود ضربه زده و آن ها را از مسیر خود کنار بزنید. تنوع این حرکات بسیار زیاد است و ادغام آن ها با تریک ها و قابلیت جاذبه بسیار هیجان انگیز می شود. یکی از ویژگی های این بازی، جاذبه معلق است که خود به تنهایی ایده ای بسیار ناب است. شما میتوانید در پیست های بازی در سقف های بازی رانندگی کنید و حتی قانون جاذبه را به استفاده از تایرهای مخصوص خود نفی کنید.

توجه:این بازی مخصوص Wii می باشد که گروه کورپک آن را با مبدل برای کامپیوتر ریلیز کرده است

password : downloads98.com

نام برنامه نام بازی: Mario Kart 8

حجم برنامه حجم بازی: ۳.۵GB

قیمت برنامه قیمت بازی: رایگان

رمز فایل رمز فایل: downloads98.com

منبع برنامه منبع: دانلودز۹۸

Mario Kart 8 – Corepack.part1.rar – 1024.0 MB
Mario Kart 8 – Corepack.part2.rar – 1024.0 MB
Mario Kart 8 – Corepack.part3.rar – 1024.0 MB
Mario Kart 8 – Corepack.part4.rar – 567.3 MB

 

 

با عضویت در خبرنامه همیشه بروز باشید.

ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

آموزش دانلود آهنگ ها

مطالب مشابه با این مطلببرچسب ها :
دانلود بازی 2 نفره دانلود بازی برای بچه ها دانلود بازی سثلش دانلود بازی بچگانه بازی برای کودکان بازی کودکانه دانلود سریع بازی دانلود بازی جذاب دانلود بازی قدیمی دانلود بازی sega دانلود بازی کم حجم دانلود بهترین بازی سگا sega game دانلود بازی خاطره انگیز دانلود بازی سگا