اکانت پرمیوم

اکانت وی ای پی فیلم و سریال

دانلود رایگان فیلم

تالار گفتگوی یک فروم

اموزش صفر تا صد نصب بازی های کامپیوتر

شروع موضوع توسط admin ‏20/6/17 در انجمن راهنما ی نصب و رفع ارور بازی ها

?

آیا این آموزش به شما کمک کرد؟

1. بله

2 رای
    40.0%
  2. خیر این آموزش مشکل من را آموزش نداده

3 رای
    60.0%
  3. خیر ولی من تازه واردم

0 رای
    0.0%
  1. admin
    admin Rank
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    63
    1- بازیو دانلود می کنید.(تو دانلود از اپلود بوی به دلیل محدودیت ممکنه دیگه اجازه نده بیشتر از 10 گیگ در روز دانلود کنید اگه این مشکل پیش اومد مودمو خاموش روشن کنید و اینکه فقط از ip ایران دانلود کنید و مورد بعدی حتما از نرمافزارای مدیریت دانلود استفاده کنید نمیدونید چی هست این نرم افزار برو گوگل در موردش بخون والا...)
    2- پارتارو استخراج می کنید .اکثرتون واقعا تواین چند سالی که من راهنماییتون می کردم ابتدایی ترین چیز یعنی استخراجو بلد نیستید بعد میاید میگید آآآآآآآآآآآآآآی بازیت خرابه آآآآآآآآآی حجمم
    بابا برای استخراج پارتا نمیری یکی یکی پارتارو استخراج کنی نمی دو بار کلیک روی پارتا بکنی ok????/
    این طوری استخراج می کنن همه ی پارتای دانلود شدرو میزاری کنار هم روی part1.rar کلیک راست میزنی بعد extract بعد که اون نوار استخراج تموم شد کنار اون پارت محتوای استخراج شده نمایان میشه این تصویر
    winrar-1.jpg

حالا ممکنه فرمت فایلای rar با r00 شروع بشه که شما روی اولین پارت یعنی همین r00این عملیات رو انجام بدید مثل عکس زیر
    unrar.jpg
    یک سری فرمت هم هست که با part.001 شروع میشن اینا رو باید برای پیوستن فایل ها به یکدیگر بعد از باز کردن نرم افزار HJSplit روی join کلیک کنید سپس در قسمت input اولین فایل (مثلا 001) را انتخاب کرده و منتظر بمانید تا فایل ها به هم متصل شوند. البته با نرم افزار 7zip هم این کار امکان پذیر است.این نوع فرمت تو بعضی از بازای ps2 قراردادیم

-ممکنه در هنگام استخراج یک سری مشکلی پیش بیاد یکی اینکه بعضی از پارتا تو سیستمتون ناقص ذخیره شده باشن و این دلیلش خرابی پارتای ما نیست این مشکل از طرف اینترنت شماست که با ریپایر کردن پارتا ممکنه مشکل رفع بشه اگه نشد باید اون پارت خرابو دوباره دانلود کنید جایگزین پارت خراب کنید

تعمیر فایل های خراب توسط winrar

577737_NyWW2D4V-300x204.jpg

حالا از کجا بفهمیم کدوم پارت خرابه از اینجا
    crc_the_volume_is_corrupt.png

که داره میگه پارت 9 خرابه
    3- خوب بعد استخراج همون طور که گفتم کنار فایل های وینرار محتوای استخراج شده از تمام پارت ها طاهر میشه میریم سراغ محتوا
    1-بازی های psp و ps2وps1 محتواشون iso هست یا با مبدل اجرا شون میکنید یا رایتشون میکنید میزارید تو کنسول اموزش رایت تو شاخه کنسول انجمن هست
    2-برای بازیای کامپیوترم ممکنه بعد استخراج حالت های زیر پیش بیاد.
    الف-محتویات استخراج شده شامل فایل setup.exe باشه که با اجرا کردن این فایل بازی در حالت نصب میره
    ب-ممکنه شامل فایلی با نام unpak.bat باشه که اینجور بازیا اکثرا پرتابلا و با اجرای این فایل یک صفحه سیاه ظاهر میشه که در حقیقت این صفحه سیاه داره بازیو در خورد همون پوشه استخراج می کنه.بعضی موقع ها اون صفحه سیاه توش به خارجی مینوسه برای شروع عملیات نصبو یا پایان دکمه ای را فشار دهید
    پ-ممکنه داخل فایلی با فرمت .iso باشه که برای دسترسی به این فایل هم میتونید با winrar این فایلو استخراج کنید هم با نصب نرم افزار ultra iso این فایل براتون قابل اجرا بشه و محتویاتشو ببینید و بازیو طبق الف و ب نصب کنید

بعد نصب بازی اگه بازی کرک شده بود میرید بازیو اجرا می کنید ولی اگه کرک نشده بود و نیاز به کرک داشته توی فایلای دانلودیتون قطعا پوشه ای به نام crack وجود داره پس بازیو باید کرک کنید بعد اجرا کنید اگرم بلد نیستید کرک کنید برید لینک زیر و آموزش کرک کردنو بخونید
    http://downloads98.com/1393/06/25/آموزش-تصویری-کرک-کردن-نرم-افزار-و-بازی/
    بعضی بازی ها هستند که بعد از نصب کامل برای اجرا نیاز به وجود سی دی بازی در سی دی یا دی وی دی رام دارند خیلی از تازه وارده اینجا میان نظر میدن آییییییییییییی اگه من سی دیشو داشتم که دانلودش نمی کردم ای فلانه اییییییییییی
    خوب داداش اگه ازت خواست سی دیو بزاری کافیه اون فایلی که اول کاری دانلود کردی خوب برو اونجا صد در صد فیل بازی که دانلود کردی iso هست بازم نفهمیدی کجارو میگم؟بابا اینجا
    پ-ممکنه داخل فایلی با فرمت .iso باشه که برای دسترسی به این فایل هم میتونید با winrar این فایلو استخراج کنید هم با نصب نرم افزار ultra iso این فایل براتون قابل اجرا بشه و محتویاتشو ببینید و بازیو طبق الف و ب نصب کنید

این فایل iso رو میبینی؟ افرین اول نرم افزار ultra iso تو سیستمت نصب کن بعد نصب کردن رو همین فایل iso کلیک راست کن و بازی مانت کن mount to drive k اینطوری انگار دیسک بازیو تو دی وی دی رام گذاشتی الان برو بازی اجرا کن
    How-to-burn-an-ISO-image-31.jpg

در حال تکمیل اموزش

آخرین ویرایش: ‏23/6/17
    persp0lisy و پدرام از این پست تشکر کرده اند.
  2. persp0lisy
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام
    آقا کال آف ۴ و اکسترکت میکنم یه فایل با پسوند ۷Z میده بعد اینو هیج کاریش نمیتونم بکنم.پسوندشم به ISO تغییر دادم MOUNT نشد.چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

پیوست ها:

3. persp0lisy
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    1
    آقا با winzip مشکلم حل شد.دمتون گرم

4. zanyarhosayni
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام موقع نصب بازی سامورایی واریور 4 در آخر نصب مشکل پایین پیش اومد.لطفا راهنمایی کنید

پیوست ها:

• Capture.PNG
      Capture.PNG
      اندازه فایل:
      کیلوبایت 79.8
      نمایش ها:
      107
  5. admin
    admin Rank
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    63
    سلاماینویدیوروببین

6. پدرام
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    43
    لطفا بازی درخواستی بنده رو زودتر قرار بدید.

7. غلامرضا
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام.من کالاف ۵ رو دانلود کردم وقتی میخوام فایل فشردشو باز کنم پسورد میخواد.باید چی بزنم؟

absing81 از این پست تشکر کرده است.
  8. absing81
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام.بنده بازی State of Decay Year One Survival Edition رو از سایت شما گرفتم ولی با اینکه کارت گرافیکم از directx 11 پیشتیبانی میکنه و روی سیستمم نصبه ولی موقع اجرای بازی ارور dx 11 requried میده.ویندوزمم هفته و سیستمم از سیستمی که بازی میخواد قوی تره.
    اگه میشه سریع پاسخ بدید.ممنون

9. absing81
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام.بنده بازی State of Decay Year One Survival Edition رو از سایت شما گرفتم ولی با اینکه کارت گرافیکم از directx 11 پیشتیبانی میکنه و روی سیستمم نصبه ولی موقع اجرای بازی ارور dx 11 requried میده.ویندوزمم هفته و سیستمم از سیستمی که بازی میخواد قوی تره.
    اگه میشه سریع پاسخ بدید.ممنون

10. absing81
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    1
    آقا مشکل مارو حل کنید دیگه

11. absing81
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    1
    پس چی شد